Свято наближається

birthday_cake

Дорогий читач, не суди строго, адже добірка дитячих святкових тортиків не виглядає як витвір професійного кондитера, але кожен шматочок і кожна дрібничка просочені маминою любов’ю і безсонною ніччю :). Напередодні кожного нового року життя малюка в маминій уяві народжується ідея святкового смаколика. Сини та дочки мають нові захоплення, вподобання, мрій та побажання. А ми вже втілюємо їх у деяких деталях. Можливо і тобі, дорогий читач, стане в нагоді 🙂

Тут не складно здогадатись, що цей тортик було присвячено темі будівництва з кубиків lego. Фігурки виготовлялись з різнокольорової мастики, а пісок на будівництві з халви. Тортик перетворився на справжню платформу для гри.

Lego_cake

А ось цей смаколик перетворився на справжнє шоссе, де оновлюється або ж прокладається нове дорожнє покриття.

birthday_cake_decoration

З героями мультфільму “Смішарики” напевно знайомий кожен малюк. Зліпити героїв не складно, завдяки їх популярності в інтернеті є покрокові інструкції для легкого ліплення. Єдине, не залишайте все на останній день 🙂 Найкраще, кожен вечір, за 3-4 дні до свята, зліпити 2-3 героя і зберігати їх у прохолодному місці в закритому контейнері до остаточного прикрашання торту. А на дитячому святі, щоб не виникло суперечок, який герой кому має дістатися, можна підготувати коробочки з запискою всередині з іменем героя мультфільму і запропонувати дітям обрати методом жеребкування.

birthday_cake

Динозаври, які подорожують засніженими схилами в глибах льоду з зефірок маршмелоу. Для діток, які захоплені світом динозаврів – це справжня казкова країна.

Dino_cake

Щасливого дитинства та радісних усмішок!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *