Холодильники із суперсилою NoFrost

sidebyside_fridge_xtraspace

Ох, холодильник, невід’ємний помічник у нашому домі, холодильний прилад, який охолоджує їжу та допомагає зберігати її в гарному стані. Особливо влітку. Але як же набридає прибирати іній і лід, які накопичуються на його стінках. Знайомо? Час із цим покінчити. Тепер ви можете назавжди попрощатися з виснажливим і втомлюючим розморожуванням вашого холодильника!

Від розморожування до технології NoFrost

Вам це, напевно, знайомо. З якоїсь таємничої причини лід завжди з’являється у вашому холодильнику влітку, якраз коли в ньому зберігаються ваші улюблені ласощі — морозиво, кавуни та домашні фруктові йогурти. Або ж ви пам’ятаєте, як у дитинстві ваша мама зітхала та з роздратуванням бралася за розморожування холодильника, і лише в дорослому віці ви зрозуміли, чому вона так не любила цим займатися. Під час розморожування потрібно дістати все, що зберігається в приладі, і приготувати, аби продукти не зіпсувалися.

Завдяки технології NoFrost не доведеться зітхати, дратуватися та годинами відшкрябувати лід із морозильної камери. Інноваційні системи «без льоду та роздратування» зберігають продукти свіжими та поживними протягом тривалого часу та не потребують розморожування. Функції IonAir, Multiflow 360° і DynamiCooling захищають заморожені продукти від надто швидкого псування, а вас — від турбот.

Жодних зайвих зусиль

Якщо у вас холодильник Gorenje з технологією NoFrost Plus, як-от XTRASPACE, вам більше не доведеться займатися виснажливим розморожуванням. Секрет NoFrost Plus полягає в інтенсивній циркуляції холодного повітря, що усуває вологу з відсіків холодильної та морозильної камер. В інею та льоду просто немає шансів накопичитися на продуктах і внутрішніх стінках приладу. Така ефективна циркуляція повітря має додаткові переваги, як-от зниження споживання електроенергії та заощадження простору для зберігання. Пакети із замороженою їжею не злипатимуться, а ваш холодильник завжди виглядатиме ідеально охайним, наче з обкладинки журналу.

Льоду, усім льоду!

Холодильник XTRASPACE має багато переваг. Його оснащено компактним вбудованим льодогенератором, який не потребує фільтрів і подавання води. Виготовлення кубиків льоду в лотках — це довго, а ще займає чимало простору, який краще використати для зберігання важливіших заморожених продуктів. Крім того, наш льодогенератор сенсорний і виготовляє не лише кубики, а й подрібнений лід або холодну воду. Ідеальний помічник, який дасть вам змогу потішити себе освіжаючим напоєм у літню спеку або масажем кубиками льоду, якщо ви раптом травмувалися під час заняття спортом.

Але це лише одна з багатьох захопливих функцій моделі XTRASPACE. Цей прилад повністю виправдовує свою назву: вражаюча висота 2 метри, продуманий дизайн усередині, що забезпечує достатньо місця для зберігання великої кількості їжі. Адже розмір дійсно має значення. Кого не приваблює можливість відмовитися від щоденних закупівель продуктів і займатися цим раз на один або півтора тижня? У вас буде вдосталь простору для зберігання свіжих фруктів і овочів, заморожених напівфабрикатів, напоїв і десертів. Ви зможете зручно розкласти всі улюблені продукти на скляних полицях, у великих шухлядах і на дверцятах.

Спеціалісти Gorenje також розуміють, що ви не завжди зберігаєте ті самі продукти у своєму холодильнику. Інколи вам хочеться ласувати морепродуктами, а інколи ви потребуєте більше місця для овочів із городу. Тому модель XTRASPACE оснащено зоною ConvertFresh — зручним відсіком, призначеним для зберігання різноманітних видів свіжих продуктів. Температуру в ньому можна з легкістю регулювати за допомогою повзунка та змінювати умови для зберігання м’яса й риби або фруктів з овочами.

Лише вершечок айсберга

Усі зазначені вище переваги — лише вершечок айсберга. Холодильник XTRASPACE має чимало інших чудових функцій. Ознайомитися з ними можна тут.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *