Ідеї для пікніка

Couple lying on grass outdoors in spring park

Ми з нетерпінням чекаємо теплої сонячної погоди та вихідних, щоб скоріше, зібравшись родиною та друзями, гайнути відпочивати на природу. Можна вирушити у парк, до річки, а краще навіть у ліс, де як раз можна натрапити на галявинки з суницею. А для найменших, так взагалі, найкращого простору для вивільнення шаленої енергії дитинства не знайти.

Звісно ж, на природі і апетит покращується, і їжа смачніша. Мами це чудово розуміють та заздалегідь готують улюблені страви для відпочинку. Ми також підготували декілька їстівних припасів, які точно сподобаються діткам.

Курячі тюфтельки з яблуком на шпажках (перейти до рецепту мають дуже ніжний смак. Дітям особливо сподобається цей варіант міні-шашличків. Їх легко готувати та смачно з’їсти на природі.

photo-background-images-nature-_collage11_Water

Ароматні та хрумкі сирні крекери (перейти до рецептустануть також чудовим варіантом перекусу на природі. Овочі та фрукти для пікніку обирайте на Ваш смак. Особисто мені подобається нарізана ломтиками морква та селера, або огірок. До овочів можна приготувати заправку зі сметани та кропу.

Серед напоїв найкраще обрати освіжаючий домашній лимонад (перейти до рецепту), який ліпше за інші втамує відчуття спраги. Ми готували лимонад у сезон полуниць, тож до нашого напою  ми додали саме цих смачних ягід.

Відправляючись на прогулянку в парк чи ліс, знайдіть час і для сумісної творчості з дітками. Цього разу ми заздалегідь підготували викройки прикрас ( корон, діадем, браслетів), наклеїли на них двосторонню липку стрічку, а вже на прогулянці прикрасили підручними матеріалами. Вийшло чудове вбрання для фото сету.

Grassy field with bokeh and blurred background

Чудового вам і вашим малюкам відпочинку!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *