Ваш холодильник так уміє?

sidebyside_fridge_nofrost_plus_sm

Охолодження та заморожування предметів є основним завданням будь-якого холодильника. При цьому одні моделі роблять це краще за інших, а деякі здатні навіть на більше.

Вибір правильного холодильника — важлива справа. Найімовірніше, ви хочете такий, що довше зберігатиме свіжість продуктів і зможе адаптуватися до вас і ваших потреб. Чудовим вибором стануть холодильники Gorenje GardenFresh, оснащені сучасними функціями для забезпечення неперевершеної свіжості. Ви будете в захваті від них.

Шухляда Convert FreshZone

Хочете мати запас продуктів, щоб бути готовими до будь-якої ситуації? Ви його матимете! Ця зручна шухляда просто змінює своє призначення зі зберігання м’яса й риби на шухляду для фруктів і овочів, щоб ви могли без зусиль розмістити всі свої свіжі продукти.

Абсолютна адаптивність

Інженери Gorenje особливо постаралися та розробили інтелектуальну систему під назвою AdaptTech. Ця технологія призначена для єдиного — підтримання стабільної температури в холодильнику, незалежно від частоти відчинення дверцят. Вона постійно стежить за використанням приладу й керує температурою, запобігаючи можливому її підвищенню та забезпечуючи тривалу свіжість ваших продуктів, знижуючи водночас споживання електроенергії. Чудово, правда?

Більше, ніж просто набір датчиків

Сучасний холодильник Gorenje оснащено різноманітними датчиками, які передають дані до його центрального блока. Ви можете також дізнатися, про що прилад думає та чим займається. Великий і чіткий світлодіодний дисплей забезпечує миттєве керування налаштуваннями. Утримуючи символ °C протягом двох секунд, ви зможете легко переключатися між відділеннями та регулювати температуру окремо в холодильній або морозильній частині. Цей перемикач SensoTech забезпечує простіше керування холодильником і морозильною камерою.

Швидке заморожування або охолодження соковитих продуктів

Неможливо не згадати про блискавичне заморожування. Функція FastFreeze заморожує продукти при температурі –24 °C, щоб зберегти більшу частину мінералів. Через приблизно два дні ця функція автоматично вимикається, а температура в морозильній камері повертається до початкового значення.

Є також функція SuperCool (буквально суперохолодження!). Функція інтенсивного охолодження значно знижує температуру в холодильній камері, щоб швидко охолодити продукти, розміщені для зберігання після масштабних закупівель. Через шість годин ця функція автоматично вимикається, а температура в холодильному відділенні повертається до початкового значення. Вражає, чи не так?

Свіжі продукти, наче щойно з городу

Холодильники GardenFresh отримали свою назву завдяки ще одній чудовій технології. Вони оснащені просторим контейнером CrispZone, який завдяки низькій температурі та можливості регулювати рівень вологості зберігає поживні якості продуктів, і вони довше залишаються свіжими. Скільки ваших знайомих холодильників уміють контролювати вологість у себе всередині?

Жодних дивних запахів

На додаток до всього згаданого вище, найновіші холодильники Gorenje оснащені технологією IonAir із системою MultiFlow 360°. Це рішення використовує іонізоване повітря й усуває небажані запахи, підтримуючи їжу апетитною.

Так, ми знаємо, що тепер ви дивитиметеся на холодильники геть іншими очима.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *