5 продуктів, які освіжають в літню спеку

rebenok s arbuzom

Чи знаєте ви, що деякі продукти справляють охолоджуючий ефект на тіло людини? Це пояснюється їх зволожуючими властивостями, які здатні забезпечити таке необхідне в спекотні літні дні охолодження.

Ось 5 продуктів, які в літню спеку зберігатимуть для вас прохолоду:

  • Огірки: вони не тільки неймовірно багаті вологою, але й дуже смачні, якщо поєднати їх із пюре з нуту, або освіжитися огірковим соком з лимоном.
  • Цитрусові: додайте до води, яку ви зазвичай п’єте протягом дня, трохи лимона. Вода не тільки смакуватиме краще, але й якісніше освіжатиме, оскільки лимон справляє на тіло охолоджувальний ефект і сприяє детоксикації організму.

shutterstock_432826624_water

  • Кавун: один із найсмачніших продуктів, що підтримує водний баланс в організмі, кавун до того ж містить вітаміни A, C, а також червоний пігмент лікопін, який на сьогодні вважають одним з найефективніших антиоксидантів.
  • Гострий перець: гострі страви зазвичай сприяють потінню, що в свою чергу запускає внутрішні механізми охолодження організму.
  • Листя салату: шпинат, кучерява й листова капуста мають високий вміст води та легко перетравлюються. Отже ваше тіло зможе зберегти енергію, яка в свою чергу забезпечить його охолодження.

retro15_nofrost_plus_salad_watermark

Нехай спекотні літні дні вам більше не дошкуляють!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *