Як створити затишний куточок на вашій кухні

classico_kitchen_gorenje

Кухню по праву можна вважати серцем нашої домівки. Тут відбувається найважливіше: родинні бесіди за столом, приємні моменти спілкування з друзями, зростання дітей. Саме тому, це місце має бути особливо затишним і максимально підлаштованим під потреби сім’ї.

Навесні, як ніколи, хочеться оновлення, свіжості, порядку і затишку. Навіть завдяки невеличким дрібничкам можна створити бажаний комфорт і новий вигляд приміщення.

Підвіконня можна прикрасити стильним кашпо у формі чайної кружки, а для свіжозрізаних квітів обрати незвичну вазу, як ось глечик або молочник.        flowers_strawberriesПриділіть увагу текстилю, який використовуєте на кухні. Скатертини, серветки, рушники – можливо час подбати про їх заміну? 🙂 Оберіть ті, які підкреслять ваш стиль оформлення житла. Дістаньте нарешті сервіз, який роками стоїть у серванті. Адже посуд створений саме для того, щоб дарувати його володарю особливу естетичну насолоду.    

table_cloth_teacup

З новими зручними контейнерами для сипучих інгредієнтів кухонні полички залишатимуться впорядкованими та чистими. До того ж, інгредієнти довше зберігатимуться у щільно закритих контейнерах. Емності та скляні банки, виготовлені з якісних матеріалів, прослужать вам довгу службу.       

food_jarsОрганайзер для кухонного приладдя дозволить мати необхідне начиння завжди під рукою.

cutlery_storage

Створюйте затишок на радість собі та близьким 🙂 Інколи, найкращі рішення – найпростіші!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *