Як зняти скло з духовки Gorenje: Покрокова інструкція

bio21_ambient_oven_2

Багато споживачів стикаються з ситуацією, коли між склом у духовці збирається багато жирових забруднень і потьоки, які необхідно відмити. Але тут виникає питання: “Як помити між склом у духовці?”, і зустрічний за ним “Як зняти скло з дверцят духовки?”. На перший погляд, це здається не так просто, але насправді нічого складного в цьому немає. У цій статті ви знайдете покрокову інструкцію про те, як зняти скло з дверцят духовки Gorenje і відмити його.

Як зняти дверцята з духової шафи

Спочатку давайте розберемося, як зняти дверцята духовки. Цей процес досить простий, головне знати всі хитрощі і виконувати всі пункти точно в тому порядку, який описаний нижче.

Крок 1. Вимкніть прилад від електромережі.

Крок 2. Відкрийте дверцята духової шафи.

Крок 3. Уважно розгляньте петлі, розміщені з обох боків дверцят. На них є фіксатор у вигляді підковки. Підніміть його трохи нагору і потягніть на себе, щоб він опустився.

Крок 4. Закрийте дверцята (вона не щільно закриватиметься, оскільки опущені на петлях прапорці стопоритимуть її).

Крок 5. Далі трохи прочиніть дверята, підніміть їх вгору і потягніть на себе. Обов’язково враховуйте вагу дверцят, щоб уникнути їх пошкоджень, а також щоб не завдати шкоди здоров’ю.

Вуаля! Дверцята знято. Покладіть їх на м’яку поверхню, щоб не залишити подряпин на склі.

Як повісити дверцята духової шафи на місце

Крок 1. Візьміть зручно руками дверцята духової шафи з боків.

Крок 2. Обережно, не поспішаючи, встановіть петлі дверцят в пази на духовці. Далі вони трохи відіб’ються і підуть вниз.

Крок 3. Повністю відчиніть двері.

Крок 4. Обережно поверніть фіксатори у формі підкови у початкове положення. Тобто вони повинні розташовуватися паралельно духовці.

На цьому все, зачиняємо дверцята.

Тепер ви озброєні знаннями про те, як зняти дверцята духовки і повернути їх на місце.

Якщо у вас виникла потреба зняти петлі з дверцят духовки, проробіть таке:

  1. Відкрутіть болтики на корпусі дверцят.
  2. Потягніть донизу петлі.

Ось і все, вони зняті.

Тепер давайте розберемося, як зняти скло у духовці Гореньє.

Як зняти скло з духовки

Дверцята духовки найчастіше складаються з двох пластин скла, внутрішнє власник може зняти самостійно, а зовнішнє приєднане до корпусу.

Звертаємо вашу увагу, що для того, щоб зняти скло з дверцят духовки зовсім не обов’язково знімати самі дверцята. Але щоб уникнути механічних пошкоджень та отримання травм, краще все-таки їх зняти. Досить зробити лише кілька простих рухів.

Покрокова інструкція, як зняти скло в духовці Gorenje

Крок 1. Відкрийте дверцята духовки (якщо вона знята – покладіть її ручкою вниз на м’яку поверхню).

Крок 2. Уважно розгляньте двері зсередини: з внутрішньої сторони зверху дверцят скло тримають два пази, а з протилежної нижньої сторони знаходяться дві пластмасові клямки, які мають намітки «1» і «2». Для того, щоб зняти клямки, потрібно одночасно вказівним пальцем натиснути у напрямку стрілки під «1», великий палець розмістити під «2» і натиснути у напрямку стрілки під «2», таким чином зняти деталь.

*Щоб назад зафіксувати цей затискач, достатньо натиснути вказівним пальцем у бік стрілки, нанесеної під «1». Ви почуєте характерне клацання, коли деталь повернеться на своє місце.

Крок 3. Далі вам потрібно знизу підчепити скло руками і витягнути його з верхнього паза. Скло для миття підготовлене. Після того, як скло знято, зверніть увагу, що під верхніми пазами знаходяться спеціальні гумочки, які його тримають. Найчастіше вони випадають. Краще їх при митті зняти, щоб вони не загубилися, а перед встановленням скла назад – повернути на місце.

Для того, щоб встановити скло в духовці після миття, необхідно зробити дії у зворотному порядку:

Крок 1. Одягнути всередині верхніх пазів гумочки.

Крок 2. Вставте у верхні пази скло. Зверніть увагу, що скло має дві сторони – глянцеву та матову. При установці матова сторона має бути всередині дверцят.

Крок 3. З протилежного боку трохи підштовхнути скло та закріпити клямкою. Якщо ви все зробили правильно – почуєте характерне клацання, яке сигналізує, що скло стало на своє місце.

Ось так легко і просто, лише за кілька прийомів ви зможете зняти скло з дверцят духовки Гореньє, помити всі необхідні частини і повернути все в початковий стан.

Приємного вам користування!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *