Заощаджуйте час, гроші й енергію з нашою системою автоматичного дозування

gorenje_wm_autodose_detergent_1

Ми знаємо, яким метушливим може бути життя, коли у вас не вистачає часу на повсякденні справи, і ви бажаєте, щоб у добі було більше ніж 24 години. І хоча пральні машини, безсумнівно, покращили наше життя, прання досі залишається рутинною справою. Саме тому ми створили супергеройську систему автоматичного дозування, яка позбавляє вас необхідності вгадувати дозування та робить прання легким, щоб ви могли попрощатися з нудним відмірюванням прального засобу та насолоджуватися розумним, безтурботним способом прання. Отже, наша система автоматичного дозування економить ваш час, забезпечує незмінно ідеальне дозування та дає вам змогу займатись улюбленими справами.

Автоматичне дозування економить час і зусилля

Цей сценарій відомий усім: ваш брудний одяг уже в барабані, потрібно відміряти й залити пральний засіб, але так, щоб не використати його забагато чи замало. Але в нашому світі ми відмовляємося від рутини та дозволяємо системі автоматичного дозування робити це за вас! Просто залийте пральний засіб у контейнер один раз і не турбуйтеся про дозування протягом місяця!

Система автоматичного дозування автоматично видає потрібну кількість засобу для приблизно 20 циклів прання. Вам не доведеться щоразу хвилюватися, чи не використали ви забагато засобу та чи не залишилося на одязі його залишків. Ця автоматична функція знає, скільки прального засобу потрібно для оптимальної ефективності прання!

Заощаджуйте пральний засіб, гроші й енергію

Оскільки ви більше не витрачатимете пральний засіб дарма, ви також заощадите гроші. Одяг буде випрано досконало, що позбавить вас від необхідності повторного прання або додаткового полоскання для усунення залишків засобу. А якщо ви використовуватимете менше прального засобу, води й енергії, наша прекрасна планета також стане набагато щасливішою!

Навіть очищення буде легким

Контейнер для прального засобу в системі автоматичного дозування розроблений з урахуванням зручності. Контейнер легко виймати, що дає змогу без зайвих зусиль наповнювати й очищувати його. Його також можна мити в посудомийній машині, що спрощує догляд за ним і підтримання гігієни.

Дозвольте вашій пральній машині автоматично подбати про екологічне прання, щоб ви могли приділяти більше часу дрібничкам, які справді мають значення. Завдяки таким додатковим перевагам, як економія прального засобу, енергоефективність і контейнери, що легко миються, ця інноваційна функція є обов’язковою для кожної сучасної оселі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *