Як очистити пральну машину?

washing-machines-cut

Регулярне очищення безсумнівно й істотновпливає на строк експлуатації пральної машини та допомагає підтримувати її ефективність на початковому рівні для оптимальної роботи. Якщо пральну машину не чистити, вона може стати джерелом розмноження бактерій і мікробів, а також місцем скупчення різних забруднень, які потім перейдуть на одяг. Ці забруднення сприяють утворенню цвілі та неприємного запаху в пральній машині. Щоб запобігти накопиченню залишків прального засобу, неприємному запаху та рознесенню бактерій і цвілі в пральній машині, прилад потрібно чистити принаймні раз на місяць.

Під час прання білизни при температурі до 60 °C (а саме такі режими застосовуються в сучасних будинках найчастіше) неможливо повністю знищити всі бактерії, оскільки деякі з них виживають при вищих температурах. І останнє, але не менш важливе: імовірно, ви хочете, щоб випраний одяг та інші текстильні вироби гарно виглядали, були чистими й мали приємний і свіжий аромат.

Чи можливі проблеми через жорстку воду та накип?

Жорстка вода та накип — неприємності, з якими стикаються в багатьох міських будинках. Тому більшість пральних засобів уже мають у складі речовини для пом’якшення води, тож білизна після прання буде м’якою та приємною на дотик попри жорстку воду. Накип зазвичай відкладається на нагрівачі пральної машини, де він у результаті спричиняє найбільше проблем.Самостійно очистити нагрівач складно, тому рекомендуємо найняти професіонала.

Додаючи в машину під час прання речовини для пом’якшення води, можна ефективно запобігти утворенню й накопиченню значних відкладень на нагрівачі, що також зменшить вартість ремонту.

Як ефективно очистити барабан пральної машини?

Фахівці компанії Gorenje розробили спеціальну програму для самоочищення SterilTub, яку рекомендовано запускати раз на місяць. Це рішення — запорука приємного запаху білизни. Програма запускається без білизни в барабані та виконується півтори години при температурі 70 °C. Завдяки великій кількості гарячої води та вдвічі більшій за звичайну швидкості віджиму бактерії ефективно вимиваються навіть із найвіддаленіших куточків бака. Отже, ви зможете досягти найкращих результатів прання білизни навіть у разі використання режимів із низькими температурами та пральних засобів, що не впливають на довкілля.

Виконуючи очищення пральної машини, не забудьте про гумовий ущільнювач на дверцятах!Під час очищення барабана пральної машини не забудьте також про гумовий ущільнювач дверцят, оскільки саме в ньому накопичується різне сміття, як-от бруд, пісок, волосся, ворсинки та інші крихітні часточки. Якщо їх не прибрати, вони залишаться на чистому одязі після наступного прання. Після кожного циклу прання вручну очищуйте ущільнювач від усіх залишків за допомогою вологої тканини або губки.Так само важливо також регулярно чистити ущільнювач дверцят сушильної машини.

Як очистити фільтр пральної машини?

Час від часу також потрібно чистити фільтр, розташований у нижній частині пральної машини. Фільтр затримує бруд, волосся та ворсинки, що перешкоджають потоку води під час прання. Вийміть фільтр згідно з інструкціями виробника, вручну видаліть із нього все накопичене сміття та ретельно промийте теплою водою.

Не забудьте очистити дозатор для прального засобу!

Відсіки для прального засобу та пом’якшувача швидко забруднюються. Залишки прального засобу та пом’якшувача не лише мають непривабливий вигляд, а й також є першою ознакою початку розмноження різних бактерій і плісняви в дозаторі. Тому вкрай необхідно повністю очищувати дозатор для прального засобу. Для цього витягніть дозатор або вийміть його з корпусу та ретельно очистьте: спочатку замочіть дозатор у білому оцті на 15 хвилин або полийте його невеликою кількістю оцту та залиште приблизно на півгодини, щоб оцет розчинив усі часточки жиру та залишки прального засобу й пом’якшувача. Завдяки цьому буде значно простіше згодом повністю очистити дозатор. Використовуйте губкустару зубну щіткуабо інші інструменти, щоб очистити важкодоступні місця.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *