Як піролітична (самоочисна) духова шафа змінить ваше життя

oraito17_ambient_white_ovens

Духова шафа з піролітичним очищенням — це щось неймовірне! Її часто називають самоочисною, і вона справді виправдовує очікування. Очищення такої духової шафи дійсно відбувається з мінімальним втручанням користувача. Як це можливо та чому не всі духові шафи за замовчуванням піролітичні?

Ми готові відповісти на найпоширеніші запитання про піролітичні духові шафи. Принцип роботи Така духова шафа працює так саме, як і будь-яка інша. І, як і будь-яка інша, така духова шафа з часом забруднюється. Приготування їжі в духовій шафі супроводжується утворенням бризок жиру й соку та накопиченням всілякого бруду та кіптяви. Усе це осідає на бічних і верхній стінках, а також на дверцятах духової шафи. Оскільки духові шафи використовуються переважно при високих температурах, бруд налипає на поверхнях і їх важко очистити.

А як же тоді піролітична духова шафа очищається сама? Тут у пригоді стане урок з автомобільної тематики. Піролітична духова шафа працює подібно до того, як сучасні автомобілі захоплюють брудні й шкідливі для здоров’я частки вихлопних газів і спалюють їх дотла при надвисоких температурах. Прилад так само спалює бруд і жир за допомогою сильного нагрівання. Духова шафа нагрівається приблизно до 500 °C, унаслідок цього бруд обвуглюється та перетворюється на попіл. Цей процес називається піролізом, звідси й назва функції.

Для кого вона підходить? Фактично, для будь-якого господарства. Якщо ви часто готуєте на грилі або смажите, як м’ясо, так і овочі, духова шафа з піролітичним очищенням має бути на початку вашого списку побутової техніки. Крім того, така духова шафа є знахідкою для людей, у яких алергія на мийні засоби. Або для кожного, у кого «алергія» на саме прибирання.

Забрати все зайве

Перш ніж вмикати процес автоматичного чищення, необхідно зробити лише одне — забрати все зайве з піролітичної духової шафи. Вийміть решітку, комплект для смаження, скляні дека, датчик готовності м’яса, а також будь-які аксесуари не з комплекту постачання духової шафи. Крім того, видаляйте з приладу харчові й інші залишки значного розміру щоразу перед автоматичним чищенням.

Навіть якщо у вас духова шафа з піролітичним очищенням преміумкласу з додатковим склом або ізоляцією, тепло, що виділяється в процесі автоматичного чищення, однаково сильно нагріває зовнішні поверхні. Тому рекомендовано забирати рушники з ручки дверцят якомога далі.

Протерти попіл після чищення

Ми дізналися, що піролітичне чищення — це найефективніший спосіб очистити духову шафу. Завдяки надзвичайно високій температурі не залишиться жодної плями. Коли духова шафа виконає чищення (більшу частину роботи), вам просто потрібно закінчити його — витерти попіл. Коли духова шафа охолоне, просто витріть залишки вологою ганчіркою або вберіть попіл відповідним пилососом. Ось і все.

pyrolytic_self-clean

Застосовувати раз на місяць

Як часто потрібно проводити «чищення високою температурою» для піролітичних духових шаф? У разі звичайного використання духової шафи виробники зазвичай рекомендують запускати програму піролітичного чищення раз на місяць, щоб камера приладу залишалася чистою та без застарілого жиру й бруду. Крім того, у духових шафах Gorenje вищого класу передбачене регулювання інтенсивності чищення, завдяки чому щоразу забезпечуються чудові результати. Купуючи піролітичну духову шафу, шукайте моделі з функцією самоочищення преміумкласу під назвою PyroClean.

Чи воно того варте?

Скільки коштує ваш час? Вам подобається вимивати жир? Хоча духові шафи з піролітичним очищенням коштують дорожче, ніж звичайні, неможливо назвати вартість переваги більше ніколи не чистити духову шафу. Запитайте в знайомих, і користувачі піролітичних духових шаф скажуть, що це одне з найкращих вкладень.

Щасливі спогади з печі — вбудовані духові шафи — форма HomeMade

Кухня — це серце дому, а наші вбудовані духові шафи — серце кожної сучасної кухні. Завдяки фірмовій формі HomeMade і збільшеному об’єму (71 л) вони забезпечують ідеальне приготування будь-яких страв (і навіть кількох одночасно). Духові шафи мають низку інтуїтивно зрозумілих функцій, що спрощують приготування їжі, і дадуть вам змогу приємно проводити час на кухні з рідними, «випікаючи» щасливі спогади.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *