Веселий Великдень для дітей і батьків

two_little_sisters_easter_shutterstock_576597622

Є понад десяток великодніх традицій. Ми виділили кілька веселих, які ви можете спробувати у своїй родині. Хоча ви можете ненавидіти прибирання, робити це необхідно, адже чиста домівка — це здорова домівка. Оскільки для прибирання наодинці мотивації катма, ми вигадали способи, як залучити до цього заняття дітей.

Час із сім’єю дуже важливий, особливо зараз, коли майже кожен член сім’ї має власний пристрій, у якому «зависає» годинами. Великдень має бути періодом цифрової детоксикації. Це час для людей, сім’ї, родинних зв’язків. Щоб допомогти вам досягти всього цього, ми зібрали кілька великодніх традицій, які ви можете втілити у своїй сім’ї.

Чому б не скрасити великодні канікули дітей простими іграми, як-от великоднє бінго, гра на запам’ятовування, полювання за крашанками, погоня з яйцями тощо? Крім того, чудовою ідеєю буде залучити дітей до підготовки деяких ігор і приготування частувань.

Якщо ви задумалися про Великдень завчасно, можете підготувати таймер зворотного відліку до Великодня. Для цього можна створити неймовірний таймер зворотного відліку з дисплеєм із пронумерованих паперових аркушів або пластикових яєць.

Додайте кольорів!

Великдень — це не тільки яйця, хоча вони, однозначно, є королевою балу. Ми не вдаватимемося в подробиці, як приготувати традиційні великодні яйця або як їх пофарбувати, а хочемо запропонувати вам трохи «присмачити» їх цього року. Ні, не спеціями, а кольорами. Якщо покрити яйця фарбами, що світяться в темряві, це без сумніву додасть Великодню нових настроїв і зробить сімейне полювання за яйцями ще цікавішим.

Райдужні млинці

О, так! Навіть млинцям можна було б додати трохи кольорів. Діти точно зацікавляться приготуванням райдужних млинців. Вони будуть раді допомогти вам. Крім того, потім не доведеться нічого прибирати, адже вони ймовірніше все з’їдять.

А оскільки на Великдень багато смачних частувань, непогано було б спалити зайві калорії під час веселих ігор. Пропонуємо вам спробувати деякі з них.

Великоднє дерево

Святкове дерево є не тільки на Різдво, а й на Великдень. І як і на зимові свята, великоднє дерево вносить святкову атмосферу в домівку. У Північній Європі, особливо в Німеччині та Швеції, прикрашені яйцями дерева (або інші рослини) століттями слугували символом приходу весни. Ця традиція поширюється по всьому світу, а діти дуже нею зацікавлені — дозвольте їм пропонувати свої ідеї, коли вся родина займається творчістю. Якщо у вас маленька домівка й недостатньо місця для такої прикраси свята, відмовтеся від ідеї дерева або просто модифікуйте її — зробіть квіткове великоднє дерево. Виготовити орнаменти з паперу та декоративні стрічки не складно й можна зробити це самому.

Великоднє бінго

Бінго ніколи не вийде з моди. Особливо тематична гра. Сьогодні батькам зовсім нескладно підготувати великоднє бінго — в Інтернеті доступні безкоштовні шаблони, які можна роздрукувати. Якщо бажаєте подолати весь шлях, то можете створити таку гру в бінго з нуля. Роздрукуйте або намалюйте поле й картки на великодню тематику, приправивши все великодніми цукерками або зефіром, які використовуватимуться як маркери для гри.

Полювання на крашанки та погоня з яйцями

Полювання на великодні яйця — це неймовірно популярне заняття серед маленьких дітей. Просте, але таке захопливе. Крашанки заховані в різноманітних місцях, а діти (гравці) мають їх знайти. Проявивши винахідливість і додавши кілька новинок, ви можете придумати нескінченну кількість варіацій гри. Крім того, корисно застосовувати різні правила для маленьких і старших дітей, коли за кращі результати переможці отримують кращі або красивіші нагороди.

Якщо в домі кілька дітей, їх можна зайняти погонею з яйцями. Це гра на спритність: діти вишикуються на стартовій лінії, кожному учаснику дають по яйцю в ложці. Після цього вони пробігають заданим маршрутом, намагаючись не впустити яйце на землю. Якщо це трапиться, вони вилітають із гри. Перемагає гравець, який першим добереться до фінішу з яйцем у ложці.

Якщо через погану погоду не вдасться проводити ігри на свіжому повітрі, можна адаптувати їх до забав у приміщенні. Організуйте для дітей великодній майданчик, де їм доведеться долати різні перешкоди з яйцем у ложці, наприклад, повзти під стільцем, перебиратися через мотузку між стінами, обертатися навколо своєї осі тощо.

Кидання яйцями

Не варто розкидати довкола яйця, але якщо скористатися наповненими водою повітряними кулями як яйцями, можна весело провести час. Розділіть членів сім’ї або друзів на пари та кидайте водяні кулі один одному по черзі. Якщо куля лопне, гра для цієї команди закінчена. Виграє тільки одна пара.

Яєчний боулінг

Якщо ви підготуєте гладку й плоску поверхню, то яєчний боулінг буде на першому місці у вашому списку розваг. Яйця — це не кулі, тому їхній рух не такий передбачуваний, завдяки чому гра стає дуже захопливим заняттям. У вас виникло запитання, що саме можна збивати? Можливо, пусті пляшки з води або чашки?

Надто складно? Нехай яєчний боулінг стане грою на точність. Гравці мають підійти якомога ближче до маркера. Сміх і веселощі гарантовані.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *