Приберіть у холодильнику заради чистої планети

Жінка й чоловік готують їжу на кухні в спокійних відтінках перед холодильником Gorenje.

15 листопада в усьому світі відзначають Національний день очищення холодильника. Ви можете запитати: навіщо відводити цілий день для такої рутинної справи? Тому що очищення холодильника насправді сприяє зменшенню кількості харчових відходів.

Бездоганний вигляд холодильника не тільки радує око, але й корисний для навколишнього середовища. Правильно встановлені функції холодильника та відповідні зміни у використанні та зберіганні продуктів споживачами можуть значно зменшити кількість відходів і наш вплив на навколишнє середовище.

Тримайте голову в холоді, а холодильник — у чистоті

І ви, і ваш холодильник можете багато зробити для навколишнього середовища. Почнімо з вас.

 • Зберігайте продукти за категоріями, як-от молочні продукти, м’ясо, свіжі страви та залишки їжі. Це дасть змогу бачити всі продукти в холодильнику та вчасно їх використати.
 • Перевіряйте термін придатності. Багато продуктів мають одну з двох позначок: «рекомендовано вжити до» або «придатний до». Чи знаєте ви різницю між ними? Позначка «рекомендовано вжити до» вказує на те, як довго продукти зберігатимуться, перш ніж втратять свою якість, тобто за умови правильного зберігання вони будуть придатними й після закінчення терміну придатності. Продукти з позначкою «придатний до» слід вжити до вказаного дня включно, але не після.
 • Іноді, незважаючи на всі ваші зусилля, їжа псується. Але це не означає, що вона має опинитися в сміттєвому баку. Компостування харчових продуктів, які не підлягають утилізації, допоможе підживлювати овочі на вашому городі чи балконні квіти.

Тримайте голову в холоді та користуйтеся холодильником Gorenje

А тепер розглянемо, як холодильники Gorenje можуть допомогти взяти участь у святкуванні Національного дня очищення холодильника. Вони розроблені не лише для полегшення життя, але й для того, щоб сприяти екологічності, і оснащені найкращими функціями для максимальної енергоефективності та збереження продуктів.

 • Енергоефективність класу A++ — холодильник, який стежить за витратами
  Енергоефективність класу A++ — це найвищий рівень ефективності, якого можна досягти, так би мовити, «Оскар» серед холодильників. Отже, нагороду отримують… холодильники Gorenje, які заощаджують до 40 % електроенергії, порівнюючи з енергоефективністю класу A. Завдяки чудовій ізоляції, покращеному ущільненню дверей і злагодженій роботі всіх компонентів системи вони споживають менше енергії. А менша потужність означає менші витрати коштів і менший вплив на навколишнє середовище.
 • AdaptTech — холодильник, який розуміє вас
  AdaptTech — це інтелектуальна система, призначена для підтримання сталої температури в холодильнику незалежно від частоти відчинення дверцят. Ця технологія постійно відстежує ваші особливості використання та регулює температуру, щоб попередити коливання, забезпечуючи свіжість продуктів і водночас знижуючи енергоспоживання. Це як мати холодильник, який розуміє ваші звички й підлаштовується під них, допомагаючи продовжити термін зберігання продуктів і зменшити кількість відходів.
 • Функція Convert ZeroZone — холодильник, який підлаштовується від ваші потреби
  Деякі холодильники Gorenje оснащені контейнером, який може трансформуватись із контейнера ZeroZone, що ідеально підходить для зберігання м’яса та морепродуктів, у контейнер CrispZone, який ідеально підходить для збереження фруктів і овочів максимально свіжими.
 • Контейнер CrispZone з функцією SmartHumidity — холодильник, який зменшує кількість походів до магазину
  Контейнер SmartHumidity продовжує свіжість продуктів, підтримуючи низьку температуру й вологість за допомогою автоматичного керування та завдяки спеціальній мембрані, яка виводить зайву вологу. Фрукти та овочі, що зберігаються довше, зменшать кількість харчових відходів і походів до магазину.
 • Режим «Відпустка» — холодильник, який заслуговує на відпустку
  Якщо холодильник не використовується протягом тривалого періоду, деякі моделі Gorenje регулюють температуру, щоб мінімізувати споживання електроенергії. Холодильник ніби каже: «Не хвилюйтеся. Я тримаю все під контролем, ідіть і відпочивайте».

Ми не одні, коли намагаємося зробити світ кращим — кожна людина (і кожен холодильник) має значення. Отже, як ви відзначатимете Національний день очищення холодильника? У цей день пропонуємо вам трохи змінити звички та прийняти важливе рішення, обравши один із найкращих приладів Gorenje!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *