Сушити в сушильній машині чи розвісити — більше не питання

Син і батько граються перед пральною та сушильною машинами Gorenje.

Чи бувало у вас таке, що нові джинси сіли в сушильній машині? Або улюблена футболка розтягнулася так, що в ній міг би поміститися хіба що гігантський кальмар? На кожному виробі є символ з інструкцією із сушіння. Читайте далі, якщо не хочете проливати сльози смутку над втраченими улюбленими речами.

Розуміння символів

Знайдіть один із таких символів на своєму одязі:

 • квадрат із порожнім колом усередині означає, що виріб можна сушити в сушильній машині,
 • квадрат із колом усередині та однією крапкою означає, що одяг можна сушити на низькій температурі,
 • квадрат із колом усередині та двома крапками означає, що одяг можна сушити на високій температурі,
 • квадрат із перекресленим колом усередині означає, що цей одяг не можна сушити в сушильній машині; краще розвісити його на мотузці або сушарці для білизни.

Оберіть сушильну машину, яка розуміє

Зручні сушильні машини, що заощаджують час, є одним із побутових приладів, які суттєво змінили життя людей на краще, особливо якщо ваша сушильна машина оснащена функціями, що зазначені нижче.

 • Функція AntiCrease — адже прасування не є необхідністю
  Ви коли-небудь відчували, що прасування — це просто ще одна рутинна справа у вашому нескінченному списку справ? Ви можете покластися на функцію пральної машини AntiCrease, яка позбавить вас від цього клопоту.

  Не можете відразу підійти, щоб забрати речі? Сушильна машина підстрахує вас — вона продовжуватиме крутити барабан ще щонайменше годину, щоб ви могли жити своїм життям, а потім забрати речі без складок. Обробка в барабані та спеціальна тривимірна конструкція лопатей протидіють сплутуванню речей, що підвищує ефективність сушіння, а 10-хвилинний період наприкінці циклу повільно охолоджує завантажену білизну, щоб ще більше зменшити ймовірність утворення складок.

  Якщо ви часто забуваєте про прання або живете напруженим життям, ви також оціните функцію AntiCrease, завдяки якій пральна машина періодично крутить барабан із білизною, доки ви не будете готові її дістати. Менше складок, навіть якщо у вас немає часу розвантажити пральну машину відразу.

 • Сушіння з функцією AdaptTech — адже ваша сушильна машина має бути настільки ж унікальною, як і ви
  Завдяки функції AdaptTech сушильна машина запам’ятовує вибрані налаштування для спеціальних програм. Якщо раніше ви використовували функцію ExtraDry, регулювали температуру сушіння або обирали функцію запобігання зминанню, сушильна машина запам’ятовує ці налаштування для наступного використання, заощаджуючи ваш час і зусилля.
 • Програма догляду за дитячим одягом — адже ваша сушильна машина має піклуватися про те, що хвилює вас найбільше
  Дитячі речі часто потребують особливої уваги, і сушильні машини Gorenje вирішують цю проблему. Програма догляду за дитячим одягом забезпечує ідеальну сухість і менше зминання дитячого одягу, щоб ви могли зосередитися на іграх і обіймах зі своїми дітьми.
 • Функція NatureDry — адже природа робить усе найкраще
  Ніщо не зрівняється з природною свіжістю білизни, висушеної на повітрі. Але Gorenje пропонує хорошу альтернативу — програма NatureDry імітує природний процес сушіння та безпечно висушує навіть найделікатніші тканини, як-от спортивний одяг, використовуючи більш низькі температури.
 • Функція GentleDry — адже ваші улюблені речі потребують дбайливого догляду
  Делікатні тканини потребують особливого догляду, і функція GentleDry гарантує його. Цей подовжений цикл сушіння при низькій температурі 40 °C заощаджує час і гарантує, що ваші найделікатніші речі залишаться в найкращій формі. Ви можете довірити сушильній машині турботу про свій гардероб.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *