Прання та сушіння всього за 120 хвилин

td_enhancementphase2_ambient2_kv_model

Кажуть, що час не купиш. Але ми не можемо з цим погодитися, адже наші найкращі пральні машини та нова вдосконалена лінійка сушильних машин заощадять вам чимало часу. 120 хвилин, якщо бути точними.

Доба має всього 24 години, з яких 7–8 годин слід відводити на сон. Протягом решти 16 годин вам потрібно працювати, займатися домашніми справами, турбуватися про дітей, якщо вони у вас є, їсти, митися тощо. Наше життя зараз метушливе як ніколи, тому важлива кожна хвилина (і особливо година). З радістю й гордістю заявляємо, що використання одночасно наших пральних і сушильних машин також подарує вам найцінніше — час.

120-хвилинне ефективне комбо пральної та сушильної машини WaveActive

120 хвилин. 2 години. Від моменту розміщення брудного одягу в пральну машину до виймання сухих, м’яких і запашних свіжих речей.

Ще зовсім недавно «день прання» дійсно тривав цілий день. Ми, працівники Gorenje, хочемо перейменувати це заняття на «години прання». Заощаджений час у подарунок від наших пральних і сушильних машин видасться справжнім благословенням, коли ваші діти повернуться додому після літнього табору з купою брудного одягу, який потрібно підготувати до поїздки до бабусі та дідуся, яка розпочнеться наступного дня. Або ж у надзвичайно спекотні дні, коли залишати одяг сушитися на сонці небезпечно, оскільки він може втратити колір або пошкодитися. Або в дощові дні, коли ви повертаєтеся з роботи додому, зібравши на своїх улюблених джинсах бруд з усіх калюж. Або в дні, коли вам ліньки прасувати зім’ятий одяг (для нас це фактично кожен день).

У такі дні вам спочатку знадобиться пральна машина Gorenje WaveActive, а потім сушильна машина Gorenje WaveActive із функцією NatureDry, яка імітує сушіння на свіжому повітрі (звільняючи від зовнішніх впливів, як-от пилу та бактерій) і гарантує м’якість одягу та його готовність до носіння. Спеціальна програма Fast 89’ висушить ваші речі за 89 хвилин. Запатентована технологія TwinAir, перша подібна технологія у світі, запобігає надмірному зсіданню тканин, завдяки чому сушити можна навіть найделікатніші речі, як-от вовняні вироби та спортивний одяг. Єдине, що наш чудовий дует не може зробити замість вас, — скласти речі. Але це поки що. Хтозна, можливо, наші інженери вже працюють над цим.

Менше часу на прання та сушіння, більше часу на себе

Знаючи, що наше комбо з пральної та сушильної машин Gorenje подарує вам 2 додаткові години, пропонуємо подумати, чим ви займетеся в цей вільний час. Почитаєте книгу чи подивитеся фільм? Підете з дітьми на прогулянку в парк чи запросите друзів на вечерю? Попораєтеся на грядці чи просто поніжитеся в гамаку? Як би ви не вирішили провести цей час, ми впевнені, що ви проведете його приємно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *