Можливо, варто зробити своє життя простішим у 2022 році?

ny2022_resolutions

Хоча часто нас турбують найменші дрібниці, ми часто самостійно ускладнюємо собі життя. Новий рік уже не за горами, тож зараз найвдаліший час, щоб спланувати, як саме зробити життя простішим у 2022 році, щоб отримувати максимум від кожного дня. Будьте впевнені, Gorenje завжди допоможе вам у втіленні новорічних обіцянок, мета яких — зробити життя простішим.

У цей час, коли всі потрохи прощаються з 2021 роком і з нетерпінням чекають на нові пригоди, багато хто обіцяє собі перейти до нових, корисних звичок і забути старі, що не дають розвиватися.

Хто з нас не хоче покращити своє життя? Ми всі прагнемо стати кращими. Саме тому більшість новорічних обіцянок пов’язані зі здоровим способом життя, належною організацією дозвілля та економією часу, щоб приділяти більше уваги людям і справам, які є для нас найважливішими. Можливо, варто зробити своє життя простішим у 2022 році, щоб щодня насолоджуватися кожною миттю?

Gorenje завжди прагне зробити ваше життя простішим. Ми розробляємо прилади для людей, які хочуть отримувати максимум від свого життя, не витрачаючи вільний час на щоденні турботи, які відбирають снагу й сили. Не хвилюйтеся, ми допоможемо вам зробити своє життя простішим у 2022 році!

Здорова дієта

Щоб перейти до здорового способу життя, люди часто обіцяють собі правильно харчуватися, готуючи їжу вдома. Здорове харчування дійсно позитивно впливає на вас, і ні, для цього не потрібно витрачати багато часу. Просто пам’ятайте, що корисні продукти — основа корисних страв.

Дієта, яка містить багато овочів (різних кольорів), якісне м’ясо та цільнозернові продукти, є основою здорового способу життя, значно сприяючи загальному благополуччю. Варто приділяти увагу тому, як готується їжа — компанія Gorenje розробила побутову техніку, яка допоможе вам приготувати найздоровішу їжу. Ми навіть відшукали кілька рецептів корисних страв, які підтримуватимуть ваше тіло (і розум) в ідеальній формі.

Багато простих страв або закусок (і навіть салатів) можна приготувати заздалегідь за кілька днів. Ящик FreshZone, наявний у більшості холодильників Gorenje, довше зберігає свіжість, аромат, колір і смак їжі. Передові моделі навіть оснащені контейнером CrispZone із функцією HumidityControl — найбільшим на ринку відсіком для фруктів і овочів, у якому продукти довше залишаються свіжими за низької температури завдяки можливості регулювання рівня вологості.

Якщо ви готуєте більшість страв для важкого тижня на роботі й у школі на вихідних, заморожуючи їх, пропонуємо скористатись однією з наших індукційних варильних поверхонь із функцією SoftMelt, яка дає змогу з легкістю розморозити попередньо приготовану їжу без жодних турбот.

Якщо потрібно приготувати ідеальну страву для всієї родини, духова шафа Gorenje стане вашим вірним помічником. Віддайте перевагу сучасній вбудованій піролітичній духовці — і будете приємно здивовані. Такі моделі мають програми повністю автоматичного приготування страв за більш як 22 рецептами — ідеально для початківців. Програми AutoBake пройшли ретельне тестування експертами Gorenje та довели свою надійність, демонструючи чудові результати. Вам потрібно лише вибрати тип страви та її вагу (у деяких випадках), після чого натиснути кнопку. Про все інше подбає духова шафа. Лінійка духовок від Gorenje включає моделі з функцією самоочищення, щоб зекономити ще більше вашого часу. Більше немає потреби витрачати години на чищення внутрішніх елементів, оскільки духовка з функцією самоочищення нагрівається до такої температури, що бруд обвуглюється та перетворюється на попіл. Вам залишається лише протерти поверхню.

Що ще залишається зробити? Точно, хтось же повинен помити посуд. У цьому вам допоможе посудомийна машина Gorenje. Вона завжди ідеально висушує посуд завдяки функції TotalDry. Як їй це вдається? Після завершення циклу миття дверцята посудомийної машини автоматично злегка відчиняються, щоб випустити надлишок пари. Це дає змогу впустити свіже повітря, щоб вимите приладдя, як-от пластиковий посуд, повністю висохло. Чудовий вибір для швидкого сушіння за низького споживання електроенергії.

Таємниці свіжого повітря

Більшість із нас проводить значну частину дня на роботі чи в транспорті, тому ми майже завжди собі обіцяємо почати займатися спортом із нового року. Не важливо, чим саме ви займаєтеся: прогулянки на природі, регулярне відвідування спортзалу або підкорення гірських вершин, — потрібно бути послідовним. Регулярні та безпечні фізичні вправи належної інтенсивності мають бути в розкладі кожної людини принаймні 2–3 рази на тиждень.

Для цього потрібно достатньо енергії, яку може дати правильна їжа. Оскільки ви збираєтеся подихати свіжим повітрям на багатогодинну прогулянку або підкорення нових вершин наодинці або з дітьми, ніколи не вирушайте в подорож із пустим шлунком або після вживання некорисної їжі та/або напоїв. У цій публікації ми хочемо поділитися з вами кількома неймовірними порадами щодо того, як приготувати корисну закуску або сендвіч у дорогу.

Наше тіло втомлюється після інтенсивних занять спортом. Навіть якщо ви не займаєтеся регулярно спортом, вам обов’язково сподобається функція FastWashing, яка робить прання набагато простішим. Вона виконує своє завдання на всі сто, забезпечуючи неймовірно швидке й ефективне прання. Ця функція стане в пригоді, якщо потрібно негайно випрати речі перед наступними пригодами, які вже чекають на вас.

Наша побутова техніка з радістю допоможе зробити ваше життя простішим у 2022 році. Давайте чудово проведемо цей рік разом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *