Лідери ринку за економністю й екологічністю продукції

green_energy

Команді розробників та інженерів Gorenje знову вдалося це зробити. Наші нові пральні машини WaveActive використовують сучасні технології для ідеального поєднання неймовірної ефективності прання та дуже низького рівня споживання електроенергії. Щоразу забезпечуємо найкращий результат.

Протягом двадцяти п’яти років Європейський Союз використовував шкалу маркування енергоефективності з позначками від A+++ до G, щоб користувачі під час покупки звертали увагу на ефективність електричних і електронних приладів. З часом стара система ставала дедалі менш зрозумілою, оскільки майже кожен новий прилад отримував маркування не нижче A+.

Тепер впроваджено нову систему маркування. Нова шкала від A до G простіша й водночас суворіша, вона зрозуміліша для користувачів, оскільки не включає класи зі знаком «+». Спочатку маркування «A» могли отримати лише окремі продукти на ринку, що спонукало до розробки ефективнішої продукції.

Майбутнє вже настало

Наші технічні фахівці сприйняли це завдання як особливий виклик і поставили собі за мету отримання більшістю пральних машин нової екологічної позначки «A». Ось як їм це вдалося зробити.

«Основою кожної нової пральної машини WaveActive від Gorenje є інверторний двигун PowerDrive. Цей тихий і водночас дуже ефективний двигун створений забезпечувати тривалу роботу пральної машини, заощаджуючи електроенергію під час кожного циклу роботи», — пояснює головний менеджер із продукції Gorenje. Він також каже: «Впровадження інверторних двигунів замість універсальних дало нам змогу перейти від класів «D» і «C» до «B» і «A», не змінюючи вартості продукції й збільшуючи термін експлуатації приладів. Станом на сьогодні більшість наших пральних машин має екологічну позначку «A». Це дійсно неймовірне досягнення, оскільки аналітики галузі прогнозували, що виробникам для цього потрібно буде витратити кілька років».

 

fs21_ambient_waveactive_keyvisual_fastwashing

Максимальна ефективність

Нові пральні машини також оснащені кількома новими датчиками, які дають змогу приладам краще розуміти необхідні умови прання. Завдяки новим передовим алгоритмам пральні машини WaveActive точніше визначають кількість білизни в барабані, що дає змогу зменшити обсяги споживання води й електроенергії на 30 % на рік. Ви відразу переконаєтеся в цьому, переглядаючи рахунки за електроенергію та відкриваючи свій гаманець.

Усе виконується автоматично, без втручання з боку користувача. Після того як пральну машину завантажено білизною, апаратна частина приладу відповідно регулює тривалість прання будь-якої вибраної програми.

За допомогою багаторівневому принципу роботи алгоритм визначає, скільки потрібно води відповідно до типу та кількості білизни. Таким чином пральна машина працює ефективніше, але на цьому переваги не закінчуються. Точніше визначення необхідної кількості води дає змогу краще розподіляти білизну в барабані, оптимізуючи цикл віджиму.

Зручність користування понад усе

Експерти Gorenje постійно прагнуть забезпечити найкращі результати прання, не забуваючи й про потреби користувачів. Ідеальна зручність користування передбачає зниження рівня шуму під час роботи пральної машини. Навіть попри те, що рівень шуму суворо не регулюється стандартами, наші технічні фахівці знову зробили все можливе, щоб вирішити цю проблему. Інверторний двигун працює набагато тихше під час циклу прання, а зазначені вище розумні технології забезпечують менше шуму під час останнього (найшвидшого) циклу віджиму, забезпечуючи максимальну зручність користування.

Так, ми дійсно пишаємося нашими пральними машинами WaveActive, і ви зрозумієте чому.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *