Боротьба з харчовими відходами за допомогою холодильників Gorenje

gorenje_sidebyside_invertercompressor

У період, коли ціни на харчові продукти стрімко зростають, а також збільшується кількість харчових відходів, Gorenje йде в ногу з часом. Наші неймовірні холодильники розроблені спеціально для того, щоб зменшити кількість відходів і запропонувати екологічніший підхід, подовжуючи свіжість і термін придатності продуктів, що в них зберігаються. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Проблема залишків їжі

Чи знали ви, що зменшення харчових відходів не тільки допомагає вашому гаманцю, але й береже дорогоцінні природні ресурси? Так, це правда! Готуючи їжу, ми використовуємо цінні ресурси нашої прекрасної Землі. Отже, коли ми викидаємо продукти, вони потрапляють на сміттєзвалища та вивільняють шкідливі парникові гази, від яких планета зовсім не в захваті.

А ви знаєте, чому їжа потрапляє на смітник? Ми часто звинувачуємо в цьому непередбачувану погоду, завелику кількість виробленої їжі, дрібні неполадки на шляху її переробки та навіть транспортні негаразди. Але найцікавіше те, що за найбільшу частину харчових відходів відповідають насправді окремі домівки. Можете в це повірити? Ми говоримо про 40–50 % усіх харчових відходів прямісінько на наших кухнях! Настав час із розумом підходити до того, що ми їмо, як зберігаємо їжу, і потішити нашу рідну Землю.

Холодильники Gorenje як частковий засіб для вирішення проблеми харчових відходів

Як споживач ви можете зробити багато чого, щоб зменшити кількість харчових відходів на своїй кухні. Наприклад, відмовитися від надмірних покупок, не викидати залишки їжі, правильно зберігати продукти й компостувати їх. Крім того, у пригоді може стати холодильник Gorenje, адже він має безліч функцій, які допомагають зберігати їжу. Нижче представлені деякі з них.

  • Convert ZeroZone. Різні продукти мають різні вимоги до зберігання, і якісний холодильник — це той, який забезпечує найкращі умови для кожного типу їжі, а отже, її якість і свіжість, що запобігає псуванню та відходам. Функція Convert ZeroZone у деяких холодильниках Gorenje, як-от у NRM9181UX, перетворює так звану «нульову» зону ZeroZone, яка найкраще підходить для свіжих морепродуктів і м’яса, на додаткову шухляду CrispZone для фруктів і овочів. Це допомагає зберігати продукти свіжими довше, подовжуючи час їх споживання та запобігаючи їх псуванню, а отже, зменшуючи кількість харчових відходів.
  • Інверторний компресор у холодильниках Gorenje не тільки працює тихіше, довговічніше та споживає менше енергії, ніж звичайний, але й забезпечує кращі умови зберігання продуктів. Вони краще та швидше адаптуються до змін температури, які відбуваються, наприклад, коли ви відчиняєте дверцята, гарантуючи, що ваша їжа не постраждає від температурних коливань. Контроль температури сповільнює розмноження бактерій, які спричиняють псування продуктів. Саме тому модель NRS9181VXB допоможе зменшити кількість харчових відходів у вашому домі.
  • ConvertActive. Простим натисканням кнопки на вашому холодильнику Side-by-side Gorenje ви можете перетворити морозильну камеру на холодильну чи велику зону ZeroZone, а це означає, що вам більше не доведеться жонглювати полицями або жертвувати ідеально охолодженими напоями заради більшого простору. Тож наступного разу, повернувшись додому з великою сумкою продуктів або плануючи влаштувати літню вечірку, ви можете покластися на свій холодильник із морозильною камерою Gorenje, який вас не підведе.
  • NoFrost. Найкращий спосіб зменшити кількість їжі (і полегшити собі життя в майбутньому) — заморозити залишки, які не встигли з’їсти за вечерею, а також свіжі фрукти й овочі, які ось-ось перейдуть межу ідеальної стадії дозрівання. А завдяки технології NoFrost ви можете бути впевнені, що ваша їжа не перетвориться в морозильній камері на великий шмат льоду.

Правильний розмір холодильника також може допомогти боротися з харчовими відходами. Це здається суперечливим (більший розмір має означати вище енергоспоживання, правда?), але річ у тому, що всередині великих холодильників ми зазвичай краще організовуємо продукти, а це сприяє зменшенню обсягу харчових відходів. З двометровим холодильником ви завжди матимете змогу контролювати всі свої запаси. Крім того, ви зможете правильно організувати холодильник: облаштувати його так, щоб він найкраще відповідав різним типам продуктів і їх потребам в охолодженні для підтримання свіжості.

Щодо розміру деякі дослідження також показали цікавий факт: холодильники диктують наші купівельні звички. Якщо в нас холодильник більшого розміру, ми робимо вибір на користь великих покупок замість щоденних, дрібних, імпульсивних і зазвичай викидаємо більше продуктів, коли частіше ходимо скуповуватися. Великий холодильник також має інші важливі переваги, як-от більше можливостей приготувати їжу наперед або заморозити її, аби мати готові страви, що теж сприяє зменшенню кількості походів по магазинах і обсягу потенційних харчових відходів.

І не забуваймо про функцію MultiFlow 360°, яку можна знайти в морозильних камерах IonGeneration. Ми вже багато писали про неї та як вона створює ідеальний мікроклімат на кожній полиці й довше зберігає продукти свіжими.

Отже, холодильники Gorenje — це не просто техніка, яка зберігає продукти в прохолоді. Зберігаючи продукти свіжими довше завдяки своїм інноваційним функціям, вони можуть відігравати важливу роль у боротьбі з харчовими відходами. Змінивши свій вибір і звички щодо покупок і харчування, ви також можете зробити значний внесок у вирішення цієї проблеми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *