Панакота (відео-рецепт)

panakota

Панакота – це надзвичайно ніжний і легкий десерт, родом із сонячної Італії. Його незмінні складові – желатин і вершки. Завдячуючи простоті приготування панакота залишається одним з найулюбленіших десертів, який готують у різних куточках світу.

Складові:

  • 250 мл. молока
  • 250 мл. вершків
  • 8 г желатину
  • 2 ст. л. цукру
  • соус за бажання, варення, тощо

Готуємо:

Залити желатин 50 мл. теплої води, розмішати. Молоко, вершки, цукор змішати і довести до кипіння. Зняти з вогню, додати желатин, розмішати до розчинення желатину, розлити по порційних формах, дати вистигнути і поставити в холодильник. Подавати можна так, або з ягідним соусом-пюре до смаку.

Рекомендована техніка:

Кухонні ваги Gorenje KT 05 KARIM

Склокерамічна поверхня Gorenje ECT330CS

Lana Svitankova

 

Lana-Svitankova

 

Зі слів Лани, задоволення від готування приходить тоді, коли є з ким розділити результати трудів на кухні. В житті неймовірно енергійна, сповнена нових ідей Лана з першого речення захоплює читача характерним для неї неповторно легким та дружнім стилем написання публікацій. Автор кулінарного блогу “Travel, eat, make a pic of it”, що в перекладі “Їж, подорожуй і фотографуй”. Блог присвячено не тільки оригінальним ідеям з приготування, а й замальовкам від захоплюючих подорожей, відвідування цікавих місцин.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *