Витяжка у варильній поверхні Gorenje — ідеальне поєднання функціональності й естетики

ambient-cooking_het649bsc-hood-in-hob_close_up

Компанія Gorenje пишається своїми креативними інноваційними кухонними приладами 2 в 1, які поєднують у собі функціональність й естетику. Наша остання новинка — витяжка у варильній поверхні — не є винятком. Ми розуміємо, що ваша кухня — це не просто місце для приготування їжі, а серце вашого дому. Саме тому ми розробили витяжку, яка потужно усуває неприємні запахи та привертає увагу, гармонійно поєднуючи форму та функціональність для покращення затишку й ефективності вашого кулінарного святилища.

Минули ті часи, коли доводилося робити вибір між простором і стилем заради розміщення незграбної витяжки. У нашій геніальній витяжці у варильній поверхні ми переосмислили те, як ви можете боротись із запахами, додаючи своїй кулінарній гавані нотку елегантності. Наша витяжка легко інтегрується у варильну поверхню, надаючи вам свободу оптимізувати планування кухні без шкоди для функціональності.

Усунення запахів

Представляємо вам революційну варильну поверхню 2 в 1 з вбудованою витяжкою Gorenje. Основна перевага цього потужного кухонного дива полягає в тому, що воно вловлює й усуває дим, пару та запахи безпосередньо біля джерела, запобігаючи їх поширенню по всьому дому.

Краща якість повітря

У деяких випадках під час приготування їжі можуть виділятися частинки, здатні нашкодити організму за вдихання. Якщо ви полюбляєте смажити їжу, то, певно, знаєте, що олія, нагріта до високих температур, виділяє в повітря в приміщенні шкідливі для здоров’я дихальних шляхів речовини. Тому наші витяжки у варильних поверхнях також піклуються про ваше здоров’я завдяки ефективній системі фільтрації, яка вловлює ці речовини.

Економія й оптимізація простору

Витяжки у варильних поверхнях мають ще одну дивовижну перевагу. Їх конструкція економить місце над варильною поверхнею, звільняючи цінний простір над нею, що дає змогу розмістити там додаткові шафки або навіть чарівний садочок із травами.

Розкішний дизайн

Обставляючи кухню, вам також доводиться турбуватися про те, щоб усі елементи естетично поєднувалися між собою. Можете забути про це. Витончений сучасний вигляд та інтуїтивно зрозуміле керування витяжкою у варильній поверхні забезпечує красивий і простий в експлуатації елемент дизайну, який впишеться в будь-яку кухню та надасть їй лаконічного, вишуканого вигляду.

Легке чищення

Клопіт з очищенням жирної поверхні витяжки та фільтра, мабуть, є найненависнішим заняттям на кухні всіх часів. Тому компанія Gorenje, розробляючи нові варильні поверхні, ставила собі за мету полегшити догляд за ними. Тепер їх витяжки надзвичайно легко чистити, що своєю чергою гарантує довговічність роботи приладу та дає вам більше часу на улюблені справи.

Зниження витрат електроенергії

Витяжка у варильній поверхні є чудовим рішенням, якщо ви прагнете заощадити більше енергії, адже вона неймовірно ефективно виконує свою роботу, не витрачаючи при цьому вдвічі більше енергії, ніж потрібно. Економія місця, зниження витрат, захист одягу та домівки від запаху вашого обіду — ідеально!

Три функції, які роблять наші витяжки у варильних поверхнях ще більш винятковими

  • Витяжка у варильній поверхні OmniFlex надає вам, про що й ідеться в назві, більшу гнучкість. Гнучкість у приготуванні страв і гнучкість у використанні кухонного простору відповідно до ваших потреб.
  • Функція AreaFlex переносить кулінарні пригоди на новий рівень. Конфорки можна об’єднати, щоб розмістити більші каструлі та сковорідки.
  • Функція AutoDetect автоматично визначає положення каструлі й активує потрібну конфорку, окрему або з’єднану, залежно від розміру посуду. Це відбувається протягом перших 10 секунд після ввімкнення варильної поверхні або в будь-який час пізніше після активації функції вручну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *