Переваги холодильника з інверторним компресором

fs19_ambient_sidebyside_front_open

Якщо ви вирішили придбати новий холодильник, переглядаючи представлені на ринку пропозиції, ви можете зустріти моделі з інверторним компресором.
Схоже на технічну новинку, але чим саме вирізняється такий компресор і чи дійсно він вам потрібен?

Компресор — це частина холодильника, що перетворює холодоагент із газу на рідину.
Його робота залежить від температури в холодильнику: компресор працює на повній швидкості, коли потрібне охолодження, і повністю зупиняється, коли температура досить низька.

Інверторний компресор, однак, починає працювати на низькій швидкості, збільшуючи її, доки не буде досягнуто потрібної температури, а потім знову знижуючи до такої, що необхідна для підтримання температури.
Порівнюючи звичайний компресор з інверторним, можна виділити кілька переваг останнього.

Енергоефективність.
На відміну від звичайного, інверторний компресор працює рівномірніше й регулює швидкість своєї роботи, завдяки чому використовує значно менше електроенергії.

Довговічність.
Компресори найсильніше зношуються під час запуску.
Інверторні компресори запускаються на низькій швидкості, що зменшує можливість виникнення несправності.

Збереження свіжості.
Оскільки інверторний компресор не зупиняється повністю, а лише вповільнюється, температура в холодильнику стабільніша, що створює кращі умови для зберігання продуктів.

Тиха робота.
Оскільки інверторний компресор працює постійно, він також створює менше шуму.

 

Враховуючи всі наведені факти, слід зазначити, що придбання холодильника з інверторним компресором, як-от Gorenje NRS9181VXB, який також має функцію NoFrost і диспенсер для води, допоможе заощадити та спростить ваше життя.
#Instalove
Холодильники Side by side з морозильними камерами, розміщеними поряд, — найкращий вибір для тих, хто шукає зручний і ефективний спосіб зберігання їжі свіжою.
Завдяки поєднанню сучасного дизайну з потужними технологіями та великою місткістю, ці холодильники забезпечують упорядкований простір для зберігання з легким доступом до всіх продуктів.
Не сумніваємось, що ви відразу ж у них закохаєтеся.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *