Який холодильник обрати для сучасної кухні?

SBS-open

Вибираючи холодильник для сучасної кухні, потрібно враховувати кількість місця та розміри, а також ваші потреби в заморожуванні й зберіганні продуктів, які швидко псуються. Якщо ви проводите багато часу поза домом, рекомендуємо вибрати холодильник із режимом HolidayMode, щоб заощаджувати енергію, коли ви ним не користуєтесь.

Ви вже уявляєте планування будинку своєї мрії, у якому кухня відіграє центральну роль — це місце, де вся сім’я збирається разом і з задоволенням готує недільний обід, це дім, де повною мірою проявляється ваша любов до їжі, і джерело кулінарної творчості.

Щоб ваша сучасна кухня була максимально практичною, потрібно вибрати найкращий холодильник, який задовольнить усі ваші базові та кулінарні потреби.

Дуже важливо ретельно підготуватись і вивчити всі сучасні функції холодильника, а також зрозуміти можливості доступного простору, щоб вибрати ідеальний холодильник і додати майстерний штрих до своєї кухні.

Перед покупкою важливо відповісти на деякі основні питання.

Ви хочете, щоб холодильник був вбудованим чи встановленим окремо?

Ви більше схиляєтеся до кухні, де холодильник буде невід’ємною частиною інтер’єру і навіть хотіли б, щоб він співпадав по кольору і матеріалу з іншими меблями? Сучасні холодильники бувають вбудовані та встановлені окремо. Ми рекомендуємо робити вибір відповідно до планування вашого приміщення.

Між цими двома видами холодильників немає жодних відмінностей щодо функціональності. На додаток до естетичних факторів люди переважно вибирають той чи інший з них на основі ціни та зручності. Встановлені окремо холодильники прості в установці, а також доступні в різноманітних варіантах дизайну й кольору, тому можуть оживити вашу кухню й фактично стати прикрасою інтер’єру.

Розмір має значення

Перед придбанням слід подумати про кількість продуктів, які ви зазвичай зберігаєте в холодильнику. Також задумайтесь, чи потрібен вам вбудований морозильник. Грубо кажучи, холодильника об’ємом 250 літрів має вистачити для сім’ї з чотирьох осіб, але слід також подумати, чи його буде де розмістити. Якщо ви живете в квартирі, планування вашої кухні, напевно, не дозволить розглянути найбільший холодильник на ринку, навіть якщо він ідеально підходить для вашого способу життя. Реалістично оцініть розміри вільного простору, щоб ви могли звузити свій вибір і швидше прийти до ідеального рішення.

Ще один аспект, який залежить від розміру холодильника, — це конструкція його дверцят, тому що вони існують в однодверному та дводверному форматах. Дводверні холодильники — чудовий вибір, тому що завдяки спеціальній технології вони довше зберігають такі продукти, як овочі, м’ясо й свіжа риба, і тому усувають необхідність їх заморожування.

Mini-fridge

Переваги сучасних технологій

Технологічні досягнення спрощують багато аспектів нашого життя.

Швидке заморожування й розморожування

Напевно, не існує нічого, що б геніальні дизайнери не врахували при проектуванні холодильників, зокрема й швидкий темп нашого життя. Іноді нам доводиться швидко заморожувати певні продукти, тому вони розробили функцію FastFreeze, яка заморожує їжу при температурі –24 °C, щоб зберегти поживні речовини й мінерали та зберегти її якість. Ця функція також включає функцію інтенсивного охолодження, що є ідеальним варіантом після великих походів по магазинах, коли ми повністю заповнюємо холодильник. Через кілька годин функція автоматично вимикається, і температура холодильної камери повертається до свого початкового налаштування.

Заощадження електроенергії

Більшість сучасних холодильників оснащені функцією HolidayMode, яка регулює температуру в морозильній і холодильній камерах, щоб знизити споживання енергії, коли ви ними не користуєтесь (наприклад, коли ви їдете в двотижневу відпустку).

Сучасні холодильники працюють безшумно

Вони безшумні та довговічні і споживають менше енергії порівняно з холодильниками зі звичайним компресором. Вони також краще й ефективніше адаптуються до перепадів температур, наприклад, коли ми відкриваємо дверцята холодильника або зберігаємо більшу кількість продуктів.

Керування за допомогою світлодіодного дисплея

Холодильники Gorenje оснащені або пультом дистанційного керування, або світлодіодним екраном, що вбудований у передню частину холодильника й дає змогу миттєво регулювати температуру. Функції, як-от FastFreeze і режим «Відпустка», можна ввімкнути одним дотиком. Такий прилад дбає про вас і миттєво попереджає про перегрів, подаючи сигнал тривоги.

Спеціальне відділення з нижчою температурою

Одна з додаткових особливостей — спеціальне відділення з нижчою температурою, що ідеально підходить для зберігання м’яса, риби, фруктів і овочів. У ньому набагато довше зберігається свіжість їжі, а також її смак і колір. У середньому температура в такому відділенні приблизно на 30 % нижча, тому їжа зберігає свою якість у п’ять разів довше.

Покращене освітлення

У сучасних холодильниках немає темних кутів, тому що в них застосована спеціальна технологія рівномірно розподіленого світлодіодного освітлення, що дає змогу оглянути кожну ділянку всередині. Таким чином, ви завжди знаєте, які з ваших продуктів харчування закінчуються, а які потрібно спожити якомога швидше.

Дизайн

Додатковою перевагою сучасного дизайну є ретельно спланований вигляд внутрішніх відділень, який забезпечує найбільш вдалу організацію всіх контейнерів і пляшок. У багатьох моделях є полиці для пляшок, які запобігають падінню та проливанню вмісту.

sweets-fridge-cut

Вибирайте найсучасніший дизайн і новітні функції

У сучасних холодильниках передбачено безліч функцій, про існування яких ми навіть не підозрювали. Вибір правильної моделі для задоволення всіх ваших потреб у довгостроковій перспективі заощадить вам значну суму грошей, яку ви витратили б на зіпсовану їжу. Наявність правильно розроблених холодильних відділень допомагає запобігти цьому, забезпечуючи найкращі умови для кожного виду їжі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *