Індукційна варильна поверхня потребує періодичної уваги

flus_installation_omniflex_2018_essential_line

Головна перевага індукційної варильної поверхні — вона допомагає нам із легкістю нагрівати й готувати їжу. Але натомість їй теж потрібно дещо. Так, ви правильно вгадали — регулярне чищення. Інакше забруднення, що залишилися, пригорять до гарячої поверхні, коли ви готуватимете на ній наступного разу. Компанія Gorenje не тільки виробляє побутову техніку, за допомогою якої ваше життя стає простішим, а ще й полегшує хатні турботи. Сьогодні ми навчимо вас правильно очищувати вашу індукційну варильну поверхню.

Нікого не здивуєш фактом, що склокерамічні варильні поверхні потребують регулярного чищення. Як же підтримувати їх у чистоті? Ми підібрали кілька порад від спеціалістів Gorenje.

Чищення до та після використання

Дбайливе ставлення до індукційної варильної поверхні — менше чищення в майбутньому. Для цього достатньо кількох простих дій. Перед кожним використанням варильної поверхні витирайте з неї та з дна посуду пил і будь-які інші забруднення, що можуть подряпати склокерамічну поверхню. Для видалення незначних забруднень скористайтеся вологою м’якою тканиною. Потім витріть насухо. Так ви зменшите ризик потрапляння бруду на індукційну варильну поверхню.

Негайне чищення

Помітивши бруд на склокерамічній варильній поверхні, одразу видаліть його. Але переконайтеся, що поверхня вже охолола, якщо не хочете попектися. Так у вас буде менше роботи в майбутньому. Особливо радимо якомога швидше витирати розливи та маленькі плями. Усунути плями можна за допомогою вологої губки або м’якої тканини, змочених у теплій мильній воді. Для ефективнішого чищення вибирайте серветки з мікрофібри.

Непогано також використовувати спеціальні продукти для догляду, які утворюють на поверхні захисну плівку, що запобігає прилипанню бруду.

З’явився стійкий бруд. Що робити?

Яким би стійким не був бруд на вашій індукційній варильній поверхні, не використовуйте агресивні аерозолі для чищення або засоби для видалення накипу, оскільки вони можуть пошкодити склокераміку (або принаймні її покриття). Складних плям слід позбуватися за допомогою спеціальних засобів для чищення склокераміки. У такому разі рекомендуємо дотримуватись інструкцій виробника.

Використовуйте скребок

З проблемнішими, припеченими або пригорілими залишками їжі допоможе впоратися бритва, а ще краще — шкребок. До таких заходів потрібно вдаватися, лише коли м’якші методи (волога серветка та спеціальний засіб для чищення) не допомагають. Спеціалісти рекомендують купувати шкребки безпосередньо у виробника варильної поверхні та бути особливо обережними під час їх використання, щоб не пошкодити скляне покриття приладу.

Як користуватися шкребком? Тримайте його під кутом від 45° до 60°, обережно притискайте до скла та, видаляючи бруд, оминайте області символів і позначок. Не натискайте на шкребок, притуливши його перпендикулярно до скла, і не дряпайте варильну поверхню його кінчиком або лезом.

Індукційні поверхні ненавидять цукор

Багато хто з нас обожнює цукор, але індукційним варильним поверхням він не дуже подобається. Одразу видаляйте шкребком цукор і продукти харчування зі значним його вмістом, навіть якщо прилад ще гарячий, оскільки цукор може спричинити серйозні пошкодження склокерамічної поверхні. Металеві мочалки, жорсткі губки й абразивні порошки також можуть подряпати поверхню, тож краще їх уникати.

safecall_hood-in-hob_2018

Оцет творить дива з плямами від води

Плями від води на посуді вдасться з легкістю видалити за допомогою слабкого розчину оцту. Однак не застосовуйте цей метод для протирання рамки індукційної варильної поверхні, оскільки так вона може втратити свій блиск. Закінчивши чищення з використанням мийних засобів, ретельно видаляйте їх залишки, адже за нагрівання конфорки вони можуть пошкодити склокерамічну поверхню.

Встановлення кухонної витяжки

Установлення хорошої та потужної кухонної витяжки також допоможе підтримувати чистоту індукційної варильної поверхні. На ній збиратиметься менше бруду, адже витяжка видалятиме його часточки з повітря, а отже, і чистити доведеться значно менше. Тож просто вмикайте кухонну витяжку під час використання індукційної варильної поверхні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *