Чи знаєте ви, на що здатна ваша вбудована мікрохвильова піч?

gorenje_mwo_sm_breakfast

Чого можна не знати про вбудовані мікрохвильові печі? Попри те що вбудовану мікрохвильову піч дійсно створено для швидкого розігрівання, повторного нагрівання або розморожування продуктів, вона здатна на багато більше. Відкрийте для себе всі її можливості. За останні роки сучасні моделі вбудованих мікрохвильових печей оснащено безліччю новітніх технологій. Тепер, з додаванням функцій приготування їжі, грилю та випікання, вони стали ледь не найважливішим приладом на кухні. Тому краще питати не про можливості мікрохвильової печі, а про те, що вона ще не навчилася робити.

Маленький розмір, велика користь

Сучасні вбудовані мікрохвильові печі набули популярності завдяки зручності у використанні. Щоб приготувати страву, потрібно лише натиснути кнопку й зачекати кілька хвилин, поки тепло спрямовується безпосередньо в молекули їжі. Окрім економії часу варто відзначити енергоефективність мікрохвильових печей, які споживають менше енергії ніж звичайні духовки, грилі й варильні поверхні. Мікрохвильова піч не зіпсує вашу страву й навпаки забезпечить належне приготування їжі.

Проте не забувайте, що мікрохвильова піч може стати в пригоді на кухні не лише, коли ви поспішаєте. Вона допоможе приготувати безліч смачних і, всупереч поширеній думці, корисних страв для кожного приймання їжі. Якщо ви готові наважитися спробувати щось новеньке крім нагрівання й розморожування, мікрохвильова піч розкриє свій величезний потенціал щодо приготування їжі разом із духовкою, варильною поверхнею або повністю самостійно. Давайте дізнаємося, на що здатна ця крихітка!

1. Поетапне випікання

Вишукані страви лише за кілька простих кроків. Ви можете готувати поступово, запрограмувавши вручну кожний етап процесу приготування. Мікрохвильова піч допоможе вам створювати справжні кулінарні шедеври без додаткових зусиль! Наприклад, для етапу 1 приготування можна вибрати більшу потужність ніж у гриля, а для етапу 2 — навпаки. Або ж можна почати з розморожування, а далі перейти до випікання. Коли ви активуєте режим StepBake, мікрохвильова піч автоматично виконуватиме етапи. Їх не потрібно перемикати вручну. Ваше завдання — просто відпочивати, чекаючи на завершення приготування неймовірно смачної страви.

gorenje_mwo_stepbake

2. Насолоджуйтеся вишуканими стравами щодня!

Набридло постійно готувати однакові страви? Хочете замінити макарони у своєму раціоні й насолоджуватися вишуканішими стравами принаймні раз на тиждень? Як щодо частіше тішити себе смачними овочами, рибою на грилі або м’ясом зі скоринкою? Вбудована техніка Gorenje поєднує переваги мікрохвильової печі й гриля, щоб ви насолоджувались ідеально приготованими стравами з золотавою скоринкою. Жодних турбот про складність приготування — смачно готувати можна швидко! Мікрохвильові печі оснащено найсучаснішою інверторною технологією, яка змінить ваше уявлення про процес приготування. Ми гарантуємо рівномірне розігрівання їжі. Забудьте про не повністю розігрітий омлет на сніданок!

gorenje_mwo_inverttehnology

3. Смарттехнології для ефективного приготування

Заморожені продукти можуть здаватись ідеальним рішенням для тих, хто завжди поспішає. У вбудованій мікрохвильовій печі потрібно лише вибрати програму швидкого або автоматичного розморожування, яка забезпечить рівномірне розморожування будь-якого продукту з морозильника. Установіть час, а про решту подбає мікрохвильова піч. Завдяки функції SmartStart процес розігрівання можна зробити інтенсивнішим лише однією кнопкою, щоб приготувати страву ще швидше. SmartDisplay і таймер зворотного відліку дають змогу контролювати весь процес приготування й завжди вчасно накривати на стіл. Функція AutoProgrammes робить процес приготування простішим і заощаджує ваш час. Просто виберіть страву зі списку попередньо встановлених рецептів і натисніть кнопку запуску, решту зробить наша техніка. Насолоджуйтеся життям, поки мікрохвильова піч працює!

Отримавши певні навички щодо приготування в мікрохвильовій печі, можна починати опановувати додаткові кулінарні лайфхаки. Наприклад, якщо вам складно вичавити сік із лимона чи апельсина, його потрібно розігріти в мікрохвильовій печі протягом тридцяти секунд, і він знову стане соковитим як щойно зірваний із дерева. Щоб приготувати гарбузовий суп, радимо спершу підігріти гарбуз протягом кількох хвилин. Після цього шкірка легше відділятиметься від плоду. Використовуючи мікрохвильову піч, ви навчитеся розчиняти желатин і робити смачний компот із сухофруктів. На вас чекає безліч рецептів страв, які можна приготувати в мікрохвильовій печі, від яєчні-бовтанки, омлету й пасти до риби, пудингів і гострих пирогів енчилада.

Техніка майбутнього

Фахівці Gorenje намагаються змінити хибне уявлення про те, що мікрохвильову піч можна використовувати лише як швидке рішення для кількох базових завдань, яке передусім стає в пригоді для людей, що не можуть готувати. Насправді це не просто прилад дляшвидкого розігрівання залишеної їжі, розморожування продуктів і приготування напівфабрикатів. Мікрохвильова піч — ваш сушеф, надійний помічник, що готує, випікає, кип’ятить і смажить на грилі за безліччю корисних і поживних рецептів.

З помічником Gorenje вас обмежує лише ваша уява. Мікрохвильова піч BM201AM1X дає змогу готувати в кілька етапів. Перемикайте різні функції за допомогою ручного програмування процесу приготування. Наприклад, можна почати з розморожування, а завершити смаженням на грилі. Коли ви активуєте функцію StepBake, мікрохвильова піч автоматично виконуватиме етапи. Їх не потрібно перемикати вручну. Мікрохвильова піч BMI201AG1X має вбудовану технологію InverterTechnology, яка гарантує рівномірне розігрівання страв. Продукти зберігають вітаміни, мінерали та клітковину, під час приготування не відбувається різких перепадів потужності. Завдяки цьому суп ніколи не переллється, а омлет завжди буде однаково теплий. Модель BM201A4XG оснащено функцією гриля, яка подарує вашим улюбленим стравам ідеальну скоринку, чудову на вигляд і на смак. Не хвилюйтеся, що можете про щось забути, мріючи про апетитну скоринку. Мікрохвильова піч нагадає вам, що їжу потрібно перевернути після завершення першого етапу приготування, і допоможе втілити ці мрії в життя.

Не знаю як ви, а автор цієї статті вже спокусився від думок про смаковиті страви, які можна швидко й без зайвих проблем приготувати за допомогою мікрохвильової печі Gorenje. Тож нам усім потрібна (гастрономічна) перерва, щоб ознайомитися з меню нашого сушефа. Смачного!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *