Egg-nog (яєчний лікер)

egg-nog

Країною походження напою Ег Ног (Eggnog) вважають Шотландію. На батьківщині цей напій ще жартома називають «молоком для старців». В Англії прийнято зустрічати різдвяний ранок саме з келихом цього напою. Эг Ног досить поживний напій, завдяки молоку, жирним вершкам і жовткам випити забагато не вийде, а от смаком насолодитись можна сповна.

Складові:

  • 5 жовтків ( використовуйте пастеризовані яйця)
  • 1 стручок ванілі
  • 230 г цукру
  • 400 г згущеного молока
  • 350 мл міцного напою (горілки, бренді або віскі)
  • 100 мл вершків 33%
  • кориця і мускатний горіх для подачі

Готуємо:

  1. Розділити навпіл стручок ванілі і дістати з нього зернята.
  2. В окремій ємкості змішати жовтки, цукор і зернята ванілі. Отриману суміш збити міксером (на низькій швидкості) до однорідної консистенції. Додати наступні інгредієнти: обраний міцний напій, згущене молоко, вершки. Продовжуємо збивати на мінімальній швидкості до повного розчинення цукру. До столу подаємо напій охолодженим, присипавши мускатним горіхом і корицею.

Даний рецепт можна приготувати і за допомогою блендера, дотримуючись послідовності дій.

Рекомендована техніка:

Стаціонарний блендер Gorenje B 600 BG

Міксер Gorenje ME 501 B

Анна Мітякіна

Anna-Mitialina З кулінарним світом Аню поєднала професійна фуд-фотографія, адже перше знайомство з розмаїттям кулінарних шедеврів відбулося саме через об’єктив. Цього для Ані виявилось замало: хотілось не тільки фотографувати, а й самій готувати. Сьогодні наша фото-фуд чарівниця проводить дитячі майстер-класи з випічки, приймає участь в кулінарних фестивалях і мріє стати шеф-кухарем. Автор кулінарної сторінки Mitiakina.com. На теренах інтернету Аню знають під псевдонімом “Фото-фуд кудесниця”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *