Як визначитись з пакуванням для тривалої заморозки овочів та фруктів

sda15_ambient_vacuum_sealer_lanscape_watermark

Заморожуючи на зиму вдосталь улюблених овочів і фруктів, в першу чергу, подбайте про якісне пакування, яке має забезпечити герметичність і прослужити не місяць і не два, а набагато довше. Належне пакування покликане захистити продукти від втрати вологи та зберегти їх поживні властивості, структуру і гарний смак. Сьогодні можна знайти спеціальні пакети для заморожування із застібкою, які виготовлені із цупкої харчової плівки.

diversey-ziploc-10-9-16-x-10-3-4-one-gallon-freezer-bags-with-double-zipper-and-write-on-label-250-case_resized

Зберігати заморожені овочі і фрукти у таких пакетах дуже зручно, тим більш, що їх можна використовувати не один сезон. До того ж, це найліпший спосіб раціонального використання морозильної камери.

Для заморозки рідких продуктів (ягідних пюре, наприклад) найкраще підійдуть невеликі за розміром контейнери зі щільними кришками. Обирайте прямокутні або квадратні ємкості, які оптимально заповнять простір морозильної полички.

fs15_xxl_spacebox_advance_watermark

І на кінець, не можемо оминути стороною прилад бренду Gorenje, який не тільки знає про правильне пакування продуктів усе, а й зробить його за нас. Вакууматор створює безповітряне середовище, в якому термін придатності продуктів збільшується в два, три рази. При вакуумуванні забезпечується стовідсоткова герметичність пакету, за якої продукти надійно захищені від увібрання сторонніх запахів. Переваги говорять за себе, тож прилад може стати достойним помічником на Вашій кухні.

Рекомендуємо:

Вакуумний пакувальник Gorenje VS110W

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *