Шість корисних та доступних порад з організації кухонного простору

fs_ambient_pantry_kitchen_2_water

Однією з характерних рис людей, котрі підтримують чистоту своєї оселі і створюють її особливий затишок, є прагнення до організації та порядку. Для кожної речі знаходиться її рідна домівка. Ми підготували для Вас декілька порад, які нададуть кухонному простору відчуття впорядкованості та затишку.

Магнітні тримачі для ножів і спецій – просто мастхев. Дуже зручно, особливо, якщо є якісь улюблені спеції, які використовуються часто і закуповуються у великих обсягах. І тримачі, і баночки для спецій є різних виробників і по різним цінам, завжди можна знайти оптимальний варіант.

kitchen_сollage

Кухонне карго неймовірно зручна штука для пляшок, які ніколи не влазять по висоті у стандартні полички, ідеальне використання 15 см між холодильником і шафками.

kitchen2_water

Закриті контейнери для сипучих інгредієнтів. Все сипуче краще тримати у закритих банках. Тоді шанс, що в якомусь з пакетів з супермаркету приїде міль, і захопить всю вашу кухню, мінімальний. Тому що зазвичай міль зявляється саме так, і проїдає пакети всього, що можна, і виводити її потім довго, нудно і викидати безліч харчів, вона, здається, їси все, крім шоколаду. Тим паче, зараз баночки є найрізноманітніших форм, розмірів, кольорів, прозорі і ні, з можливістю надписувати вміст крейдою і тд.

kitchen5_water

Пластикова підкладка з пухирцями – дуже зручна штука для полички з кухонним начинням. Тоді все не катається по шухляді, а лежить, там де покладене.

kitchen6_water

У відділі товарів для ванної кімнати можна знайти чудові полички на присосках і причепити їх на дверцята шухлядки зі смітником, це створює додаткове місце зберігання тих самих пакетів для сміття, тощо. А засоби для прибирання можна тримати у пластиковій коробці – це красивіше й охайніше, і якщо раптом щось протече, з самою шухлядкою нічого не станеться.

kitchen3_water

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *