Як захистити себе від покупки неякісного одягу

smell_waterpsd

Тканини фарбують барвниками, які не завжди містять лише екологічні речовини. До складників фарби можуть потрапити сплави важких металів – свинцю, хрому, олова, нікелю. Одяг зі вмістом токсичних хімічних речовин може стати причиною виникнення алергічних реакцій, подразнень на шкірі, тощо.

Купуючи одяг, довіртесь своїм відчуттям: чи має річ який-небудь неприємний запах або, навпаки, сильний аромат парфумів, призначення яких – приховати сліди токсичних речовин. Запах може стати першим маячком того, що дана річ містить ознаки шкідливих для організму людини хімічних елементів. Тож, довіряйте своїм відчуттям і ви зробите правильний вибір.

І ще одна порада, якою буває ми часто нехтуємо: повернувшись додому з оновленим гардеробом, випріть нові речі, які мають безпосередній контакт зі шкірою. З дитячим одягом це взагалі вкрай необхідна річ.

Щоб захистити себе і рідних, ми б радили надати перевагу якості та натуральності одягу над його кількістю та синтетичністю. Обираючи одяг, вироблений з натуральної сировини, Ви в першу чергу піклуєтесь про своє здоров’я.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *