Космічні кульки

cosmic_balls_1_watermark

Одного разу у далекій-далекій галактиці… були собі тефтельки. Ну ок, не були собі, а спеціально накрутилися під це діло, бо космічна тема не дає мені спокою вже другий день.
Тому це фото-рецепт. Чи то рецепт для фото… Ближче до діла, це фарш з індички, в ідеалі з різного м’яса, щоб не було дуже сухо, але хто на дієті можна цілком взяти тільки філе. Покрутити на м’ясорубці, додати спецій до смаку, солі, перцю, цибульки, хто що ще любить, зробити кульки зі шматочком сиру всередині і обваляти.
Біле – кунжут / насіння соняшника / насіння гарбуза / суміш
Червоне – сумах
Чорне – нігелла (а можна мак, якщо вам надто пряно)
Або в суміші всього вищевказаного. Або знайти ще якісь кольорові варіанти, думаю, куркума теж додасть.
Запікати на ледь-ледь змащеному олією деко хвилин 35 при 180С. Подавати з салаткою, рисом чи ще яким гарніром на ваш розсуд.

Під час контрольованого експериментального великого вибуху з 1 кг фаршу і 150 г камамбероподібного сиру вийшло 10 планет 7-8 см діаметром.

cosmic_balls_warer

Рекомендована техніка:

Вбудована духова шафа Gorenje BO71SY2B

М’ясорубка Gorenje MG 1800 SJW

Lana Svitankova

 

Lana-Svitankova

 

Зі слів Лани, задоволення від готування приходить тоді, коли є з ким розділити результати трудів на кухні. В житті неймовірно енергійна, сповнена нових ідей Лана з першого речення захоплює читача характерним для неї неповторно легким та дружнім стилем написання публікацій. Автор кулінарного блогу “Travel, eat, make a pic of it”, що в перекладі “Їж, подорожуй і фотографуй”. Блог присвячено не тільки оригінальним ідеям з приготування , а й замальовкам від захоплюючих подорожей, відвідування цікавих місцин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *