Як встигати більше, докладаючи менше зусиль

365_new_days_shutterstock_1860093034

“У добі 24 години. Але коли ви витрачаєте 7–8 годин на сон, а решту на роботу, обов’язки й хатні турботи, цей час зникає, наче пісок крізь пальці.
Сучасний стиль життя вимагає дотримання графіків і визначених часових рамок, через які залишається зовсім мало чи взагалі жодного часу на відпочинок або справи, що приносять задоволення. Оскільки постійне перебування в активному режимі стало буденністю, ви можете швидко застрягнути в нескінченному циклі завдань, що з часом також негативно вплине на вашу продуктивність і креативність. Що ж, ви щойно розпочали новий рік і, певно, маєте список обіцянок. Пропонуємо три найпоширеніші з них. З їх утіленням вам допоможе Gorenje, забезпечивши більше вільного часу. ”

Обіцянка 1: більше корисної їжі

Усі знають, що приготування страв наперед заощаджує час, зусилля й енергію. Але холодильники Gorenje здатні зберігати приготовлену їжу свіжою значно довше, ніж інші. Ви можете приготувати салат у неділю та з’їсти його в четвер, коли робоча зустріч розтягнеться на додаткову годину. Ви можете довше побавитися зі своїм малюком надворі в сонячний день, а потім швидко приготувати вечерю, адже нарізані овочі, які ви поставили в холодильник минулого тижня, виглядають так само свіжо, як у день купівлі. Так свіжо, наче ви їх щойно зірвали з грядки. Холодильники Gorenje з функцією GardenFresh можуть перетворювати шухляду для м’яса на город, де ваші фрукти й овочі довго залишатимуться свіжими. Наприклад, модель NRK6191ES4 також містить шухляду з низькою температурою CrispZone, створену для тривалого збереження поживних речовин, аби ваші продукти довше залишалися корисними. Вона оснащена ще однією функцією, що допоможе вам заощадити час, проведений на кухні, і гроші. Технологія NoFrost Plus запобігає накопиченню льоду й інію, що не тільки підтримує низьке споживання електроенергії, а й дає змогу забути про виснажливе розморожування холодильника.

Обіцянка 2: більше спілкування з родиною та друзями

Усі ми винні в одному «злочині». У грудні ми намагаємося вітати прихід нового року в оточенні найближчих нам людей. Але такі зібрання нагадують сесію швидких побачень і закінчуються обіцянкою, яка зазвичай не виконується: «Потрібно частіше так зібратися». А далі настає січень, ми повертаємося до завантаженого справами повсякдення, і ще один рік минає наче за одну мить. На поміч приходять духові шафи Gorenje, здатні врятувати ваш час і дружбу.

young_couple_with_small_daughter_indoors_shutterstock (1)

Спілкування може займати багато часу. Крім того, необхідно організувати зустріч у ресторані та витратити час на дорогу й пошуки місця для паркування (не рахуючи час на наряджання та боротьбу з бажанням залишитися в зручній піжамі з нашвидкуруч зав’язаним волоссям). Але тепер ви можете просто запросити друзів до себе, коли захочете їх побачити, а наші духові шафи допоможуть вам приготувати якийсь смаколик за лічені хвилини. Модель BO6717E02WG містить функцію з промовистою назвою FrozenBake. Вона приготує заморожені продукти або попередньо приготовані страви, не вимагаючи їх розморожування. До того ж, усі духові шафи OptiBake здатні розігріватися до температури 200 °C усього за 5 хвилин. Це заощаджує 30 % тривалості звичайного розігрівання, завдяки чому наші духовки здобули репутацію найшвидших духових шаф на ринку. Довірте випікання Gorenje, натомість розпитуючи друзів про все, що в них відбувається в житті.

Обіцянка 3: більше фізичної активності

Цей пункт дуже складно виконати, і відразу після святкування Нового року в голові з’являється сила-силенна різних відмовок. «Надворі надто холодно для пробіжки». «Я вже втомлений після роботи». «У мене немає часу, дуже багато справ». Гаразд, гаразд, зупиняйтеся. Ми не можемо контролювати погоду або виконувати замість вас ваші робочі завдання, але зате в наших силах допомогти вам із пранням. Деякі наші пральні машини, як-от WNEI82SDS, мають функцію PowerWash 59‘, яка дає змогу випрати половинне завантаження за менш як годину. Сподіваємося, це надихне вас виконати кілька вправ. Можливо, позмагаймося? Що триватиме довше: ваша вечірня пробіжка чи цикл прання? По підходу качання пресу, зворотних віджимань і присідань із гантелями в спортзалі чи цикл прання? Вивчення нової асани під час онлайн-заняття з йоги чи цикл прання? Перевірмо!

Основна мета складання списку новорічних обіцянок — покращити здоров’я, взаємини та життя загалом. Припинити відкладати мрії на потім, коли у вас буде на них час. Почати робити більше того, що приносить задоволення, і менше обов’язкових справ. Ми в Gorenje переконані, що вам не потрібно більше годин у добі, якщо у вас є наші прилади.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *