Як правильно обрати витяжку для вашої кухні

gorenje_hood

Кухонні витяжки вже давно стали невід’ємним атрибутом в оформленні житла. Тенденція відкритого помешкання, де кухня нероздільна з вітальнею, вимагає більш прискіпливого вибору хорошої витяжки, яка забезпечуватиме чисте повітря в оселі, ефективно видалятиме запахи від приготування їжі, працюватиме тихо і надійно.

Яку модель обрати?

Сучасні кухонні витяжки представлені у різноманітних конструкціях, з використанням різних матеріалів та технологічних рішень. Залежно від стилю та конструкції настінних шаф, типу варильної поверхні та власними вподобаннями, можна обирати серед наступних моделей.

bi17_hood_hood_models

Вертикальні витяжки (1) з настінним кріпленням. Такі моделі часто представлені в унікальних дизайнерських рішеннях та за використання надійних матеріалів, щоб стати не лише практичною частиною кухні, а й естетичною.

Острівні витяжки (2) кріпляться до стелі безпосередньо над островом з варильною поверхнею.

Стельові витяжки (3) – це найелегантніше рішення для сучасної кухні без настінних шаф. Для досягнення найкращих результатів і практично безшумної експлуатації, двигун повинен бути винесений за межі кухні (підходить для власників будинку).

Телескопічні витяжки (4) займають найменший простір завдяки схованій висувній частині.  Така конструкція витяжки зазвичай монтується під кухонною навісною шафою.

telescopic_hood

Асортимент вбудованих витяжок (5) представлений у різних варіаціях. Насправді ви можете «сховати» їх за будь-якого дизайнерського рішення на вашій кухні.

Якої потужності обрати витяжку?

Перш за все це залежить від розміру кухні. Керуйтесь наступним правилом: витяжка повинна поновлювати весь об’єм повітря кімнати 10-20 разів за годину. Об’єм кімнати розраховують помноживши ширину x висоту x глибину. Необхідну потужність відведення визначають помноживши об’єм кухні на 10. Наприклад, якщо кухня має розмір 4х4 м. з висотою стелі 2,5 м., витяжка повинна відводити від 400 до 800 м³ повітря за годину. 

Який принцип відведення випари та запахів від приготування їжі обрати?

Кухонні витяжки вловлюють випари та запахи від готування їжі та відводять їх назовні через вентиляційні повітроводи. Якщо у вас на кухні можна зробити вентиляційний вихід прямо на вулицю, це буде найефективнішою системою серед можливих, адже вона дозволяє витяжці працювати на повну потужність без втрати тиску. У разі, коли відведення повітря на вулицю чи у вентиляційну шахту будинку неможливе, витяжка з системою рециркуляції стане найкращим рішенням. Повітря, просочене димом і запахами, проходить крізь вугільний фільтр, який утримує усі забруднення, і повертається назад у кухню. Залежно від інтенсивності використання витяжки, вугільний фільтр необхідно буде замінювати один-два рази на рік.

Обирайте найкраще рішення для вашої кухні з широким асортиментом кухонних витяжок Gorenje.

Island_gorenje_hoods

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *