Чому домашні фрукти та овочі найкращі

spring_transplanting

Чи ви коли-небудь помічали, що домашній помідор набагато смачніший за ті, що ви зазвичай купуєте в магазині?
Багато людей усвідомлюють це, але лише деякі мають сміливість і бажання почати вирощувати свої власні продукти.
Це підштовхнуло нас до того, щоб перерахувати деякі з найпереконливіших причин, чому ви повинні вибрати їжу, вирощену у вашому власному дворі або на місцевій фермі.

1.Коротший шлях до вашого столу.

У випадку магазинних продуктів можуть пройти дні й навіть тижні після їх збору до моменту, коли вони опиняться у вас вдома, втративши в дорозі дорогоцінні поживні речовини.

2.Смачніше та свіжіше.

Кращий смак вирощених удома фруктів і овочів пов’язаний із їхньою свіжістю.
Вирощування власних продуктів харчування також дає вам повний контроль над тим, чи використовуються при цьому пестициди та добрива (і які саме).

3.Корисно для вас і довкілля.

Садівництво — це не тільки хороша фізична активність на свіжому повітрі, а й позитивний вплив на навколишнє середовище, оскільки для транспортування товару від виробника до споживача не використовується пальне.

4.Коли немає можливості вирощувати в саду.

Якщо ви не можете тримати свій власний сад або здійснювати щоденні поїздки до місцевого фермера, технології можуть запропонувати рішення.
Шукайте холодильник із сучасними функціями, які максимально імітують природні умови.
Наприклад, морозильні камери Gorenje мають спеціальну функцію VitaLight, яка дає змогу продовжити процес дозрівання й гарантує, що продукти залишаться свіжими, ніби щойно із саду.

Триваліша свіжість, більше вітамінів.
Вбудовані холодильники NatureFresh із морозильними камерами
Створювати свіжі, смачні та поживні продукти найкраще вдається природі.
Саме тому нові вбудовані холодильники NatureFresh від Gorenje імітують природні умови, підтримуючи процес фотосинтезу, контролюючи рівень вологи й забезпечуючи свіже повітря.

Крім того, вбудовані холодильники з морозильними камерами Gorenje NatureFresh мають високий клас енергоспоживання від A+ до A+++, а завдяки модульному й універсальному дизайну вони легко підійдуть до будь-якого стилю життя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *