Основні прилади для чудового літа, які можна взяти в подорож

double_portable_induction_hob_ice3500dp_top_down

Побутова техніка полегшує життя, і ніде це не проявляється так яскраво, як на кухні.
Якщо ви цього літа вирушаєте в дорогу, щоб провести вихідні в кемпінгу, кемпері або пляжному будиночку, зробіть свої пригоди безтурботними й візьміть із собою найбільш практичну дрібну побутову техніку.

Блендер.
Наявність блендера, який добре працює, — великий плюс на літній кухні.
З його допомогою можна змішувати найрізноманітніші смузі, пряні охолоджені супи, соуси з необроблених інгредієнтів або тісто для панкейків.
Виберіть потужний блендер, який можна використовувати навіть для приготування саморобних сорбетів і морозива із заморожених фруктів.

Гриль.
Цей спосіб приготування їжі не тільки один із найпростіших, але й дає змогу готувати корисні та смачні страви.
Тож якщо ви прагнете цього відчуття розслабленості, як під час вечірки з барбекю, вам може стати в пригоді домашній гриль на власному балконі.
Існує два види електричних грилів: відкритий гриль, на якому їжа готується знизу і її потрібно перевертати, і контактний гриль, де під кришкою готується також верхня

сторона страви.
Портативна індукційна варильна поверхня.
Портативна індукційна варильна поверхня внесе різноманітність у ваш літній раціон. Її можна використовувати практично в будь-якому місці.
Багато моделей оснащені сучасними функціями, як-от сенсорне керування, широкий діапазон температур, таймер і блокування від дітей.

Вакуумний набір.
За допомогою вакуумного зберігання ваша їжа залишатиметься свіжою в 5 разів довше.
Перебуваючи в дорозі, ви можете використовувати компактний ручний вакуумний набір для вакуумування й герметизації різних харчових і непродовольчих товарів.
Завдяки своїм невеликим розмірам і зручному заряджанню за допомогою USB-шнура він стане безцінним компаньйоном у подорожі.

Вечірка починається!
Освіжіть свої дні улюбленим свіжим напоєм із кубиками льоду 🙂
За допомогою льодогенератора Gorenje IMC1200B ви можете зробити до 9 кубиків льоду за 10 хвилин або до 12 кг свіжого льоду в день.
Цей легкий і портативний льодогенератор ідеально підходить для використання як у вас вдома, так і в офісі чи на природі.
Ви можете зробити багато кубиків льоду (маленького або великого розміру) швидко і саме тоді, коли вони вам потрібні.
Нехай почнеться літо!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *