Магічний перемикач програм пральної машини

waveactive_ambient_washing_machine_front_de_2

Представляємо ще один короткий посібник, що містить опис усіх функцій вашої новітньої пральної машини

Так, ми знаємо, у кожного був цей момент: стоїш перед пральною машиною, розглядаєш символи на панелі керування й гадки не маєш, за що відповідає кожен із них. На щастя, ми можемо з цим допомогти! Далі наведено їхній зміст і функції.

Перемикач програм на пральній машині нагадує помічника з нанесеними піктограмами. Просто виберіть програму, яка найкраще підходить для типу одягу, завантаженого в барабан пральної машини, додайте трохи мийного засобу та пом’якшувача для білизни (останній — за вибором). Готово.

Швидко, ефективно, результативно

Більшість пральних машин оснащена програмою Daily Wash (Щоденне прання), назва якої говорить сама за себе. Це чудова універсальна програма для щоденного прання речей, як-от дитячої шкільної форми або робочого одягу. Вона найбільше підходить для випадків, коли одяг не дуже сильно забруднюється, але прати його потрібно часто. Ця програма має чудове співвідношення швидкості й ефективності прання до споживання електроенергії та води. Якщо ви поспішаєте, рекомендуємо вибрати поворотом диска програму під назвою Speed (Швидко) або Quick Wash (Швидке прання), яка зазвичай представлена значком секундоміра та кількістю хвилин, щоб дізнатися тривалість виконання.

Результати швидкого прання неповністю відповідають очікуванням? Тоді так звана «Програма підвищеної потужності» (Power) створена саме для вас! Ця програма також скорочує цикл прання, але за рахунок підвищення інтенсивності, що зазвичай забезпечує чудові результати. Виступаєте за екологічність і прагнете заощадити електроенергію? Gorenje вас розуміє. Виберіть піктограму заощадження електроенергії на перемикачі програм і виберіть один із параметрів температури, наведених нижче.

Серед незамінних функцій, які є на перемикачі програм будь-якої пральної машини, можна знайти функції полоскання, віджимання та зливання. Їх можна використовувати (повторно), якщо ви відчуваєте, що одяг потребує додаткового догляду.

Бавовна, шерсть, хутро, шовк

Само собою, деякі тканини набагато делікатніші, ніж звичайні футболки та шорти. Вони потребують особливої уваги. Найкраще прати подушки, вовняний одяг і постільну білизну за допомогою спеціальних програм, які мають відповідні чіткі позначення (для шерсті, подушок тощо).

Оскільки переважна більшість одягу виготовляється з бавовни, існує спеціальна програма для бавовни. Єдине, що потребує вашої уваги, — це вибір білого або кольорового одягу. Такі речі необхідно прати окремо (вибравши відповідну програму), щоб білий одяг залишався білим.

Якщо ви плануєте прати неделікатний одяг або будь-які речі, рекомендуємо спробувати програму під назвою Mix (Змішані). Цю програму також можна використовувати для догляду за бавовною й делікатним одягом, виготовленим із синтетичних і змішаних тканин або віскози.

Чищення парою

Пральні машини Gorenje WaveActive створені, щоб ефективно та просто виконувати брудну роботу з турботою про навколишнє середовище. Перелік функцій прання WaveActive включає деякі передові технології очищення, найважливішою з яких є чищення парою. Вибравши значок пари, ви активуєте функцію освіження речей — інколи чистий одяг просто потребує освіження, як-от піджак після відвідин метушливого ресторану. Завдяки програмам обробки парою ви зможете заощадити на хімчистці, освіжаючи навіть найделікатніші речі менше ніж за 30 хвилин без додавання хімічних засобів. У будь-якому разі пропонуємо вам ще раз ознайомитися з цим коротким посібником: 5 прикладів, як прання з парою може полегшити вам життя. Під час процесу намагайтесь уникати найпоширеніших помилок прання.

Піктограма пари на пральних машинах Gorenje WaveActive присутня також у деяких спеціалізованих програмах прання, як-от Extra hygiene (Додаткова гігієна), Baby (Дитячий одяг), Pets (Для власників домашніх тварин) і Shirts (Сорочки). Назви програм кажуть самі за себе, тож ви можете вибрати потрібну. Наприклад, якщо ви любите обійматися зі своїм пухнастим другом, програма для власників домашніх тварин часто ставатиме в пригоді, коли буде потрібно видалити шерсть з одягу.

Піктограма сорочки позначає програму, призначену для прання одягу, виготовленого з бавовни, мікрофібри та синтетичних волокон, а також прання комірців і манжетів. Прання відбувається при низькій температурі, з великою кількістю води та м’яким рівнем обробки в барабані. Щоб обробити білизну парою та отримати неперевершені результати, просто натисніть відповідну кнопку до початку прання.

Що означають символи на етикетках білизни?

Знання того, які програми для якого одягу підходять — це інша частина завдання. Хоч символи для прання й можуть видаватися незрозумілими, ніби написаними іншою (закодованою) мовою, прості символьні вказівки щодо прання на етикетках білизни насправді містять багато інформації. Вони передусім інструктують, як саме треба виконувати прання й сушіння, а також надають додаткову інформацію щодо відбілювання та прасування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *