Чим зайняти дітей на канікулах, якщо ви працюєте

Family,With,Children,Blow,Soap,Bubbles,Outdoor

Ура, нарешті настали літні канікули. На жаль, цей час означає довгі дні безтурботних веселощів лише для дітей, а дорослим доводиться не тільки ходити на роботу, а ще й доглядати за своєю вільною від школи малечею. Догляд за дітьми — це вже повноцінна робота, тому поєднування батьківства та просування кар’єрними сходинками вимагає подвійних зусиль. Пропонуємо кілька порад, чим зайняти ваших дітлахів, поки ви на роботі.

Деякі батьки на час довгих літніх канікул відправляють своїх дітей у табори або заклади щоденного догляду. Однак не всі можуть дозволити собі таку розкіш. Хвилюватися не варто: ми розповімо вам, як справлятися з роботою під час літнього відпочинку ваших дітей. Наші лайфхаки допоможуть вам видихнути з полегшенням.

Стійка для продажу лимонаду своїми руками

Запропонуйте дітям змайструвати стійку для продажу лимонаду, поки ви працюєте. Для цього їм знадобляться чотири дерев’яні ящики та деякі додаткові матеріали, які напевне знайдуться у вас вдома. Спочатку дітям потрібно розфарбувати ящики та почекати, щоб вони висохли. Далі їх необхідно з’єднати у два ряди так, щоб нижні стінки ящиків стали передньою стінкою стійки. Після цього діти можуть дати волю уяві та прикрасити стійку. Вони писатимуть ціну лимонаду крейдою на картоні чи папірці? Прив’яжуть повітряну кульку чи прикрасять живими квітами, зірваними в саду? Як вони назвуть свій магазинчик? Коли стійка буде готова, потрібно приготувати освіжаючий лимонад і очікувати перших покупців — батьків. Покупці, звісно, не дуже зрадіють гармидеру, який влаштували їхні маленькі продавці лимонаду, але відразу забудуть про це, зробивши ковток чудового прохолодного напою. Недарма кажуть, що коли життя (і літо) підносить лимони, з них потрібно робити лимонад.

Вашим дітям може настільки сподобатися цей маленький бізнес, що вони вирішать розширити свою клієнтську базу та розпочнуть продавати лимонад сусідам і перехожим. Щоб їм не довелося вичавлювати сік із купи лимонів руками, рекомендуємо придбати соковидавлювач для цитрусових CJ1000HE з моторним блоком, який відбиратиме з лимонів усі вітаміни, а м’якоть залишатиме на сітчастому фільтрі.

Кемпінг удома

Кемпінг — чи не найпопулярніша літня забава серед дітей. Але для цього необов’язково вирушати до лісу або морського узбережжя — поставити намет можна й у вашій вітальні. Це весело! Малюкам також до вподоби займатися «дорослими» справами, тож вони залюбки візьмуться за планування й організацію «походу».

Спочатку дітям потрібно створити атмосферу походу, розклавши спальні мішки та побудувавши намет із ковдр. Далі намет слід прикрасити, повісити гірлянди з вогниками, розмістити поруч плюшевих ведмедів або навіть дістати новорічну ялинку, яка цього вечора відіграватиму роль справжнього дерева. Після цього — приготувати тематичні закуски та напої. І насамкінець — підготувати ігри, які сподобаються всій родині. Вуаля — тепер після роботи на вас удома чекає мінікемпінг! Вимкніть світло, ласуйте смаколиками біля багаття (тобто свічок), грайте в карти, читайте під ліхтариками, розповідайте страшні історії або співайте улюблені пісні під гітару. Старші діти можуть влаштувати кіновечір за допомогою ноутбука, а якщо у вас є сад, переберіться надвір, розведіть справжнє багаття й посмажте маршмелоу.

Банка нудьги

Нудьга під час літніх канікул неминуча. У такому разі запропонуйте дітям виготовити банку нудьги. Нехай напишуть свої улюблені заняття на папірцях і помістять їх у банку. Коли вони занудьгують, потрібно буде витягнути один із папірців і почати займатися тим, чим написано.

Можете допомогти їм зі складанням списку. Це може бути написання листа бабусі. Миття їхніх велосипедів або вашої машини. Виготовлення конструкцій із суміші для ліплення. Домашній футбол за допомогою паперового м’яча.

Часова капсула

Це чи не найулюбленіша наша забава. Складно уявити всю бурю емоцій, яку дітлахи (і їхні батьки) відчують, знайшовши цю капсулу в майбутньому. Скажіть дітям зібрати предмети, що, на їхню думку, відображають поточне життя, і скласти їх у коробку. Потім сховайте часову капсулу й узгодьте дату, коли відкриєте її.

Домашні турботи

А це вже чи не найнеулюбленіша забава ваших дітей. Але допомагати по дому може бути весело, заразом малеча навчиться відповідальності й отримає можливість пишатися собою за виконану роботу. Додайте до кожного завдання новий елемент гри. Нехай танцюють під час поливання кімнатних рослин. Нехай складуть список продуктів, який потрібно проспівати в стилі опери. Нехай виносять сміття, стрибаючи на одній нозі. Скористайтеся таймером і визначте, хто найшвидше складає рушники. Нехай приготують тости за допомогою тостера T1100CLBK і намалюють на ньому обличчя варенням. Смачно та весело. Такими й мають бути літні канікули.

Відшукати баланс між роботою та вихованням дітей може бути непросто. Але трохи планування та рішучості допоможуть організувати веселі заняття для вашої малечі, поки ви працюєте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *