Весняне прибирання: чи дає це іскру радості?

little_girl_and_mother_together

Весна. Це чудова пора року, коли цвірінькають пташки, розквітають нарциси, а дні стають довшими й теплішими. Це чудова пора переродження й нових починань. Ах, але весна — це також час робити весняне прибирання! Перш ніж вас переповнять самі лише думки про всю працю, яка на вас очікує, ми радо вам допоможемо. Весняне прибирання може приносити справжнє задоволення, особливо якщо ви подумаєте про винагороду наприкінці — оновлення вашої оселі також дає вам змогу оновити своє тіло, розум і душу.

Весняне прибирання чи нове починання?

Чиста оселя відчувається як свіжий початок після довгої зими. Усе здається яскравішим і сяє новою енергією. Чистий дім здатний посилити ваш імунітет і допомогти вам уникнути алергій та інших захворювань, адже мікроби, бактерії, пил і алергени, які в ньому накопичилися, буде прибрано. Але на цьому переваги не закінчуються! Чистий дім здатен навіть знизити рівень стресу та послабити депресію, а відчуття досягнення дарує мозку неврологічну винагороду. Таким чином, весняне прибирання має фізичні й емоційні переваги, які не обмежуються просто чистою оселею. Воно настільки корисне, що його можна розглядати як акт турботи про себе. З приладами Gorenje прибирання завжди буде приємним, швидким і ефективним, а наприкінці подарує вам відчуття спокою.

На старт, увага, руш

Тепер, коли ви знаєте всі переваги, які дає вам весняне прибирання, усе, що вам потрібно, це трохи часу й мотивації. Весняне прибирання може бути дуже простим — просто дотримуйтеся трьох кроків, наведених нижче, і впустіть енергію весни у свій дім і своє життя.

1. Заплануйте й підготуйтеся

Кажуть, що година планування економить години роботи. Напишіть список усього, що ви хочете зробити, а потім вирішіть, якими інструментами й засобами для чищення ви користуватиметесь. Підготуйте все потрібне, перш ніж братися до роботи.

2. Розділяйте й владарюйте

Замість цілодобового прибирання протягом усіх вихідних, яке залишить вас із відчуттям утоми та знесилення, ніби ви щойно пробігли марафон, поділіть усі завдання в списку на менші частини та розподіліть їх по днях тижня. У понеділок лише помийте вікна й більше нічого. У вівторок помийте підлоги й більше нічого. У середу… ну, ви зрозуміли. Одне завдання на день — і страх перед весняним прибиранням просто зникне. А навіть якщо ви не повністю завершите всі завдання в списку, яка кому різниця? Весна — це також пора дощів, тож підіть і просто насолодіться теплішою погодою на вулиці, а до прибирання повернетеся, коли хмари проллються дощем.

gorenje_aquaclean_1

3. Працюйте кмітливіше, а не старанніше

Змініть свій погляд на весняне прибирання: зробіть весняне прибирання у своєму мисленні й перетворіть будь-яке завдання на веселу та приємну діяльність. Увімкніть улюблену музику та уявіть, що ваш пилосос — це мікрофон. Залучіть своїх дітей і пограйте в гру: установіть таймер на 5 хвилин і позмагайтеся, хто прибиратиме швидше. Після кожного завдання давайте собі винагороду. Прибравши вітальню, з’їжте морозиво на дивані. Або випийте келих вина в теплій ванні, прибравши ванну кімнату. Або пориньте в довгий і приємний сон, прибравши спальню.

Весняне прибирання буде таким, яким ви його зробите. Воно може напружувати, утомлювати та забирати багато часу. Але воно також може надати чудову нагоду провести час наодинці або з родиною, вдихаючи нову енергію та життя у свій дім. Вибір за вами.

Почуваєтеся краще після весняного прибирання? Ми раді, що змогли допомогти. Такі раді, що допоможемо вам навіть більше — нашими чудовими інноваціями, створеними для того, щоб прибирати вашу оселю. І робити це простішим.

• Якщо у вашому списку справ на весняне прибирання є чищення духової шафи та ви маєте одну з наших останніх моделей, ви можете просто викреслити це зі списку. Достатньо просто наливати воду в деко, вмикати функцію AquaClean після кожного використання, залишати на півгодини, і духова шафа очистить себе сама.

• Якщо чищення духової шафи після кожного використання звучить занадто складно, як щодо разу на місяць? Багато духових шаф Gorenje обладнано функцією PyroClean, тобто програмою самоочищення. Щоб очистити духову шафу від плям і жиру, достатньо одного натискання кнопки й однієї хвилини на витирання попелу.

• І, нарешті, посудомийна машина. Хоча чистити — це її робота, іноді їй також потрібне весняне прибирання, щоб вона й надалі блискуче робила свою справу. Але навіщо чистити її вручну, якщо наша посудомийна машина з програмою самоочищення може зробити це сама?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *