Холодильники Retro демонструють вашу особистість і стиль

gorenje_retro_kv_bordeaux

Ви коли-небудь чули приказку: «Покажіть нам свій холодильник, і ми скажемо вам, хто ви?» Це може здатися дивним, але холодильник дійсно може багато сказати про ваше здоров’я, особистість, стиль життя та смак щодо стилю. І він демонструє це як усередині, так і зовні.

Що говорить про вас ваш холодильник?

Вміст вашого холодильника демонструє ваші харчові звички та стиль життя. Розмаїття свіжих овочів може вказувати на те, що ви ведете здоровий спосіб життя або дотримуєтеся вегетаріанської чи веганської дієти. Охайно впорядковані ємності для приготування їжі демонструють, що ви любите порядок і плануєте наперед. Порожній холодильник свідчить про те, що ваше життя сповнене справ, і у вас небагато часу на приготування їжі. Шухляда для десертів показує, що ви любите солодке. Ваш холодильник може вказати, чи ви живете наодинці, з партнером або з дітьми. До речі, якщо у вас є діти, зовнішній бік вашого холодильника, певно, також слугує галереєю мистецтва, шкільним календарем, дошкою для нотаток і тримачем для списків покупок. А якщо ви любите подорожувати, на холодильник ви вішаєте магніти та листівки, що нагадують вам про всі ваші пригоди.

Холодильник багато говорить про те, хто ви. І, як і їжа, він також поєднує нас із найприємнішими спогадами дитинства. Який ваш улюблений спогад, пов’язаний із холодильником? Ви знайшли лазанью, яку мама залишила в ньому вам на обід після школи? Святковий пиріг до вашого дня народження, на який ви з нетерпінням чекали, заглядаючи в холодильник кожні п’ять хвилин (поки не втрималися та не з’їли всього трішки збитих вершків із верхівки, сподіваючись, що мама не помітить)? Холодильники тісно пов’язані зі спогадами з минулого й нагадують нам про добрі старі часи, коли життя було простішим.

Мабуть, це одна з причин грандіозного повернення стилю ретро… Речі в стилі ретро пробуджують щасливі спогади. А колекція холодильників Gorenje Retro збереже ці спогади свіжими. З гарячим дизайном у стилі ретро та без накопичення льоду.

Що скаже про вас холодильник із морозильною камерою Gorenje Retro?

Обравши вдосконалений окремо встановлений холодильник із морозильною камерою Gorenje Retro, ви багато скажете про свою особистість і стиль (життя).

Усередині холодильник Retro покаже, що ви любите сучасні технології та інноваційні функції, як-от технологію IonAir, яка довше зберігає свіжість продуктів. Або систему вентиляції MultiFlow 360°, яка забезпечує мікроклімат на кожній полиці. Або відділення CrispZone, яке зберігає овочі свіжими та соковитими. Або систему охолодження NoFrost Plus, яка запобігає утворенню льоду.

Зовні холодильники Retro з новим логотипом, ручками та оновленим дизайном демонструватимуть ваш вишуканий стиль. Вони покажуть, що ви любите традиції, але на сучасний лад. Вони покажуть, що у світі мінливих тенденцій ви знаходите комфорт в естетиці, непідвладній часу. Вони покажуть ваш хист до поєднання старого й нового. Дві нові моделі, доступні в чотирьох кольорах, покажуть вашу потребу створити теплу, сповнену ностальгії атмосферу незалежно від того, у якому стилі оформлено вашу кухню: традиційному, сучасному чи мінімалістському. А якщо ви вирішите встановити холодильник у столовій чи вітальні як приголомшливий елемент дизайну інтер’єру, він покаже, що ви не підлаштовуєтеся під очікування інших людей і просто залишаєтеся собою.

Обирайте Retro, щоб створювати спогади в майбутньому

Ми не винайшли машину часу (поки що), але ми впевнені, що з холодильником із морозильною камерою Gorenje Retro в майбутньому на вас чекає безліч прекрасних моментів. Можливо, це буде спогад про початок здоровішого харчування. Або спогад про пиріг у ньому, що стане сюрпризом на день народження. Або спогад про перший ультразвуковий знімок, який ви повісите на дверцята холодильника. Якими б не були ці спогади, ми впевнені в одному. Вони стануть незабутніми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *