Паста з червоної сочевиці

Pasta z sochevitseyu

Кремова паста з сочевиці з ненав’язливим ароматом часнику та паприки, з використанням доступних складників, завдяки чому кожен зможе приготувати її вдома. Така паста просто незамінна у раціоні вегетаріанців та під час посту, повноцінне джерело рослинного білка, але на відміну від гороху чи нуту сочевиця менш калорійна і легше засвоюється.

Хоч смак сочевиці не є надто виразним, кількох зубочків часнику, лимонний сік і дрібка паприки достатньо для того щоб надати їй “характеру”. На відміну від хумусу, для приготування пасти з сочевиці не знадобиться тахіні (соус з сезаму), знаю що через це багато з Вас так і не наважилися на її приготування.
До такої пасти найкращою буде червона сочевиця, котра швидко розварюється і через те також прекрасно підходить для кремових супів.
Пасту можна подати з улюбленими крекерами, хлібцями, грінками, домашніми чіпсами з лавашу або запеченими коренеплодами.

Складові
на 6-8 порцій:

*приготування: близько 20 хв

  • 2 скл. червоної сочевиці
  • 2 зубочки часнику
  • 1/2 ч. л. паприки
  • 2 ст. л. лимонного соку
  • 1/2 ч. л. солі
  • 1/2 скл. холодної води

Готуємо:

  1. У каструлі довести до кипіння 4 склянки води, всипати сочевицю та готувати на повільному вогні до готовності (10-12 хв).
  2. Сочевицю перекласти в чашу блендера, додати часник, лимонний сік, паприку та сіль, поступово вливаючи холодну воду збити до однорідності. В разі необхідності додати більше рідини.
  3. Залишити пасту при кімнатній температурі на 20-30 хв, щоб смаки поєдналися.
  4. Перекласти до глибокої миски, ложкою зробити заглиблення, скропити олією. За бажанням посипати паприкою, горіхами, зернами сезаму і т.п.

Смачного!

Рекомендована техніка:

Індукційна варильна поверхня Gorenje IT612SY2B

Блендер Gorenje HBX603HC

Дана Мацюк

 dana

 

 

Природнє відчуття фуд стилю і страви, які хочеться відтворити на власній кухні, захоплюють і вже не залишають байдужим.
Зі слів Дани, кухня і приготування страв це як відчути себе художником, тільки замість мольберта і пензлів, в руках опиняються кухонні прибори. І кожний виважений рух, як медитація, як мазок фарби. Це віддання частинки себе у смачному тістечку, або запашному борщику.
Автор кулінарного блогу Source of taste.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *