Чому виготовлення посудомийних машин Gorenje в Європі — це важливо

gorenje_dw50_lifestyl_ambient_bi_1

Виготовлено в Європі. Ми дуже пишаємося, що можемо сказати ці три слова про наші посудомийні машини. Цьому є три причини.

Причина 1: екологічність

“Той факт, що посудомийні машини Gorenje конструюються та виготовляються в Європі, де проживає більшість наших клієнтів, є надзвичайно вигідним для них і навколишнього середовища. Виробництво в Європі скорочує логістичні зв’язки, тривалість перевезення та доставки. Той факт, що посудомийні машини Gorenje розробляються, конструюються та виготовляються в Європі, де проживає більшість наших клієнтів, є надзвичайно вигідним для них і навколишнього середовища. Виробництво в Європі дає нам змогу:
— використовувати лише найкраще обладнання для виготовлення приладів, які допомагатимуть вам у щоденному житті;
— працювати з провідними експертами в галузі, які розуміють наших споживачів і тому можуть створювати лише найкращі рішення;
— скорочувати викиди вуглекислого газу завдяки ефективній європейській транспортній інфраструктурі.”
Оскільки наша компанія зобов’язалася вести екологічну діяльність, ми намагаємося забезпечувати чистоту не лише вашого посуду, а й довкілля. Задовго до виходу на ринок усі наші посудомийні машини проходять фазу ретельного планування для відповідності вимогам законодавства й екологічних норм. Ми постійно вдосконалюємо процеси конструювання та виробництва, щоб гарантувати мінімальний вплив на планету: від вибору екологічних матеріалів і технологічних процедур до меншого використання електрики та води приладом у вас удома, а також забезпечення простого демонтажу й утилізації після завершення строку експлуатації пральної машини.

Причина 2: якість та інновації

Європа славиться виробничими та промисловими інноваціями. Протягом років сформувалася традиція, що Європа розробляє інновації, а Китай виготовляє. Але коли кожна деталь розробляється, конструюється та виробляється в нас, ми можемо краще контролювати весь процес і захист торгової марки, а також боротися з порушенням прав власності. Саме тому фраза «Виготовлено в Європі» є гарантією дотримання важливих директив і норм під час виробництва, ознакою прозорості й довіри.

Усі посудомийні машини Gorenje вироблені командою професіоналів із багаторічним досвідом, які впроваджують найновіші технології, що найкраще відповідають потребам наших споживачів. Наприклад, нові посудомийні машини UltraClean оснащені великою кількістю функцій, які роблять життя значно простішим. Якщо ви шукаєте прилад, що економитиме час, мийний засіб і електроенергію, зверніть увагу на моделі з функцією SmartDosing. Просто залийте мийний засіб у контейнер, а пральна машина самостійно дозуватиме його протягом місяця. Функція FastEfficient гарантує ідеальні результати миття й сушіння всього після годинного циклу. Якщо вам потрібен суперчистий посуд, можете довіритися функції ExtraHygiene з ультрафіолетовою технологією, яка усуває 99,9 % бактерій і вірусів навіть за низьких температур.

Причина 3: етика праці

Відомо, що в деяких частинах світу під час виробництва застосовується примусова рабська та дитяча праця. У Європі, зокрема в нашій компанії, забезпечується справедливе та шанобливе ставлення до всіх працівників. Крім того, турбуючись про «членів нашої родини», ми сприяємо зміцненню європейської економіки та допомагаємо процвітати суспільству.

Сьогодні дедалі більше людей віддають перевагу виробам, виготовленим у Європі. Споживачі розуміють цінність місцевих виробів, важливість захисту постачання та безпеки довкілля, що сприятиме формуванню кращого (і чистішого) майбутнього для всіх нас. Тому три слова «Виготовлено в Європі» також означають ще одну важливу річ — наші посудомийні машини «Виготовлені для вас».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *