Відчуйте свободу з кухонними плитами Gorenje

gorenje_fs_cookers_kv_1_300_rgb

Наші кухонні плити обладнано варильною поверхнею вгорі й духовою піччю внизу, що надає вам усю повноту універсальних можливостей для приготування їжі в одному приладі. А завдяки їхнім чудовим функціям у вас буде більше свободи займатись улюбленими справами. Іншими словами… Ми готуємо їжу, а ви насолоджуєтеся життям!

Кухні постійно еволюціонують, адаптуючись до сьогодення та сучасних способів життя. Але одне залишається незмінним: кухня — це серце кожної оселі. Кухонні плити повертають нас до традицій, за яких вогнища були найважливішими місцями в домі. Вони були джерелом світла й тепла, навколо якого збиралися члени родини та друзі. Установлювані окремо кухонні плити Gorenje, таким чином, віддають пошану минулому, перетворюючись на знайомі «вогнища», і водночас пропонують рішення для сучасного швидкого темпу життя, роблячи приготування їжі простим, швидким і ефективним. Ось що в них так подобається людям.

Гармонійне поєднання

Кухонні плити Gorenje вписуються в різноманітні стилі оформлення кухні. Їх дизайн класичний, але сучасний, тому вони чудово підійдуть до інтер’єру будь-якої кухні. Вони є як центральним елементом, що притягує погляд, так і непомітною деталлю, яка зливається з оточенням. Вони доступні в різних кольорах — чорному, сріблястому з нержавійної сталі, білому або скляному, тому ви можете обрати той, що матиме найкращий вигляд у вашій кухні. На вибір доступно багато різних моделей завширшки 50 або 60 см, які можна інтегрувати в будь-яку кухню. Оскільки кухонні плити об’єднують два прилади в одному, вони також економлять цінний простір. Їх не потрібно вбудовувати в кухонні меблі — ви можете просто встановити їх у наявну робочу зону або поставити їх окремо на підлозі.
Сучасні функції, що заощаджують час
Встановлювані окремо кухонні плити Gorenje мають просто безліч функцій, вартих уваги, але тут ми розповімо лише про кілька найкращих із них.

• Функція AirFry дає вам змогу насолоджуватися кращим із двох світів: смаженою та кориснішою їжею. Ця функція використовує гаряче повітря, щоб перетворити ваші продукти на хрусткі смажені страви, перед якими важко встояти, але які не викликають почуття провини, бо не містять зайвих калорій. Смажте те, що вам подобається, — м’ясо, рибу, овочі та заморожені напівфабрикати — без олії або жиру.

• Функція «Піца» говорить сама за себе. Цю програму було створено для випікання ідеальної піци, фокачі, коржів і подібних смаколиків. Ми не обтяжуватимемо вас технічними деталями. Усе, що потрібно знати, — ви кладете піцу в піч, вибираєте цю функцію та готуєте тарілки (або руки, адже, зрештою, саме так найкраще їсти піцу).

• Функція FrozenBake також перетворює приготування їжі на задоволення. Часто в нас немає часу готувати з нуля, і заморожені страви й напівфабрикати стають чудовою альтернативою. Цю функцію було створено, щоб якнайшвидше готувати будь-які заморожені продукти. Ну, майже будь-які. Ми не радимо використовувати її для морозива.

• Усі кухонні плити мають покриття TouchFree на панелі керування, що запобігає появі відбитків пальців. Їх також обладнано функцією механічного блокування дверцят, тому вони безпечні для вас і ваших дітей.

• Кухонні плити, які практично готують самі, також заслуговують на самоочищення. Програма «Піролітичне чищення» нагріває піч до екстремальних температур — понад 400 °C. Усі залишки їжі перетворюються на попіл, який ви можете просто змахнути тканиною, коли піч охолоне. Очищення без турбот — ще один пункт, який можна додати до списку «Більше свободи».

Газові, електричні або комбіновані

Ви можете обрати кухонну плиту Gorenje з газовою чи електричною варильною поверхнею або з поєднанням обох типів. Правильний вибір для вас залежить від того, як ви готуєте, але загалом газові кухонні плити забезпечують миттєве нагрівання й керування температурою та рівномірно готують їжу, а електричні поверхні нагріваються повільніше, але надають залишкове тепло, щоб їжа залишалася теплою. І, звісно, деякі моделі обладнано індукційними варильними поверхнями з функцією PowerBoost на всіх чотирьох зонах, що скорочує час нагрівання на 35 % завдяки вищій потужності.

Отже, кухонні плити Gorenje нового покоління створені для цілковито нового покоління домашніх кухарів, яким потрібні ефективні та стильні рішення, що збільшують задоволення від життя. Вони створені, щоб забезпечити гнучкість у приготуванні їжі та дати змогу готувати смачні й корисні страви для всієї родини або для всіх друзів, які вміщуються на кухню. Вони адаптуються до ваших потреб і спрощують увесь процес готування. Ми розуміємо, що готування не має завдавати клопоту, і хочемо, щоб ви насолоджувалися всіма іншими справами в житті, хоч би якими вони були, — проводили більше часу в саду, малювали з дітьми або грали з домашніми улюбленцями. Насолоджуйтеся життям!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *