Сертифікат Intertek: гарантія відсутності бактерій

Пральна машина Gorenje WaveActive

Поговорімо про не дуже приємну, але дуже важливу для добробуту тему: бактерії, віруси та цвіль. Потерпіть! Ви дізнаєтеся, що деякі з наших пральних машин оснащені чудовим інструментом для боротьби з ними. Інструментом з ефективністю 99,9 %, що підтверджує відомий сертифікат Intertek!

Нас оточують мікроби. І рано чи пізно вони опиняються на нас. Дорослі та діти приносять їх на собі додому після сидіння в автобусі чи поїзді, торкання до сотень предметів на роботі або в школі, ігор на свіжому повітрі та на підлозі. Не зважаючи на всі зусилля захистити одяг від мікробів під час його носіння, мікроорганізми потрапляють на нього та можуть залишатися на тканині протягом певного часу, не тільки розмножуючись, а й спричиняючи захворювання й інфекції.

На жаль, деякі шкідливі мікроби та бактерії здатні виживати під час прання в машині, навіть за температури води 60 °C або вищої. Це призводить до перехресного забруднення ваших речей і розмноження бактерій усередині приладу. Існує широкий вибір пральних машин, але зазвичай ми звикли покладатися на вищу температуру прання (що призводить до збільшення споживання електроенергії та пошкодження ваших улюблених делікатних речей), відбілювачі або пральні засоби на основі перекису водню чи хлору (які можуть шкодити навколишньому середовищу) або ж час від часу запускати цикл із порожнім барабаном і дезінфікувальним засобом, щоб позбутися мікробів і бактерій, що залишилися всередині.

Пральні машини Gorenje із сертифікатом Intertek

Лінійка Heureka — це дивовижні пральні машини, здатні видаляти 99,9 % бактерій і цвілі! Деякі моделі WaveActive від Gorenje, як-от WS168LNST, оснащені функцією ExtraHygiene, яка забезпечує прання з парою та при високій температурі. Вона гарантує абсолютну чистоту й гігієнічність вашого одягу, а також відсутність накопичення бактерій і неприємних запахів. Функцію ExtraHygiene відзначено сертифікатом Intertek, який підтверджує її вражаючу здатність очищувати ваш одяг від 99,9 % мікробів.

Що являє собою сертифікат Intertek?

Intertek — це відома незалежна стороння лабораторія, що займається випробуванням і перевіркою виробів згідно з міжнародними стандартами й нормами. Її сертифікат свідчить про успішне проходження продукцією та функціями випробувань якості й технічних характеристик. Усі випробування, перевірки й аналізи можна відстежити, переглянути й повторити, що забезпечує найвищий рівень прозорості й виправдання очікувань користувачів. Тому, побачивши вироби із сертифікатом Intertek, як-от пральні машини Gorenje, можете бути певні в їх якості й функціональності.

Знищення мікробів

Якщо ви все ж боїтеся, що всередині вашого приладу можуть причаїтися бактерії, зверніть увагу на пральні машини Gorenje з особливою функцією. Зокрема, модель WNEI1P4ADS оснащена функцією SuperHygiene, яка дає змогу помістити дезінфікувальний засіб у спеціальне відділення в дозувальному контейнері перед пранням. Дезінфекція білизни відбувається за низької температури й підходить для делікатних речей і енергоефективних програм. Завдяки поєднанню дезінфікувального засобу та програм прання ваш одяг буде ідеально чистим і гігієнічним.

Як би ви не ставилися до мікробів, вони завжди були та будуть невід’ємною частиною нашого життя. Але за допомогою пральних машин Gorenje ви зможете прибрати їх зі свого одягу. Бактерії нікуди не зникнуть, але тепер ви знаєте, як позбутися їх з ефективністю 99,9 %!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *