Осінь у вашому домі

Autumn,Craft,With,Kids.,Children's,Cute,Boat,With,Man,Made

Осінь — пора перетворень. Це пора, коли природа прикрашає себе розкішними барвами — червоногарячими, паленими помаранчевими та яскравими жовтими, — і заспокійливими солодкими пахощами. Осінь звертається до наших відчуттів і надихає нас також перетворювати свої домівки на теплий і затишний прихисток, де ми невдовзі проведемо холодну зиму. Відсвяткуйте цю прекрасну пору, просто й швидко створивши своїми руками прикраси, на які надихає природа та які пасуватимуть до зміни сезонів за вікном.

1. Прокачайте гарбузи

Звісно, ми маємо почати з найпоширенішого символу осені — гарбузів. Гарбузи — один із дарунків осені, який можна використовувати як у смачних рецептах, так і в прикрасах для дому, якими пишалася б матінка природа. Щоб створити таку прикрасу своїми руками, дивіться на гарбузи як на чисте полотно. Усе, що вам потрібно, це акрилова фарба, і можна починати. Ви можете розмалювати свої гарбузи осінніми відтінками, намалювати на них листя, прості геометричні візерунки або складніші зображення, які перетворять їх на шедеври, гідні музеїв. Оскільки акрилові фарби мають водну основу, їх можна стерти з гарбуза, якщо ви ваш витвір вас не задовольнятиме, і почати заново (або повторно використати гарбузи на Геловін). Якщо ви хочете зробити свій гарбуз ще особливішим, ви можете спершу вичистити й розмалювати його, а потім просвердлити в ньому дірки, вставити в нього свічку й милуватися сяючим візерунком.

2. Розвісьте листя

Французький філософ Альбер Камю писав, що «Осінь — це друга весна, коли кожен листок — квітка». Осіннє листя дійсно є одним із найкрасивіших витворів природи, тому не дивно, що ми виставляємо їх у себе вдома. Під час прогулянок збирайте опале листя та вкладайте його в книжки на день чи два, щоб засушити. Візьміть рамку для фотографій, зніміть із неї задню панель і приклейте листочки до переднього скла. Оскільки листя пласке, воно виглядатиме так, наче пливе в повітрі, і відтворюватиме магічний ефект падіння листя в природі. Поставте рамку з листям на полицю або повісьте на стіну.

3. Ваза, сповнена натхнення

Осінні прикраси не мають бути складними й потребувати багато часу. Достатньо прогулянки в парку — буквально. Гуляючи на вулиці, збирайте різноманітні осінні дарунки, які зможете знайти: листя, жолуді, соснові шишки, зернятка попкорну, гілочки або мініатюрні гарбузики. Вдихніть нове життя в горщики й вази, які вже є у вас удома, заповнивши їх знайденим і розставивши їх по всій оселі.

4. Соснові шишки для затишку

Домашній вінок із соснових шишок — це чудова й проста прикраса, створена своїми руками, яка виглядатиме по-осінньому на ваших вхідних дверях. Візьміть пінопластову основу для вінка у формі кола та просто приклеюйте до неї соснові шишки, доки його вигляд вас не задовольнить. А оскільки Різдво не за горами, це навіть може бути вінок 2 в 1. Коли на всіх радіостанціях почнуть лунати різдвяні пісні, просто додайте до вінка прикраси, які вам подобаються.

5. Зупиніться й відчуйте аромат кориці

Кориця й осінь — така сама ідеальна пара, як і печиво з молоком (ще одна чудова страва, яку можна приготувати восени), адже обидві мають чарівний аромат. Щоб у вашому домі пахло осінню, візьміть свічку, надіньте на неї резинку та вставте під резинку палички кориці. Коли всю свічку буде вкрито паличками, обмотайте резинку декоративною стрічкою, щоб приховати її.

Не знаємо, як ви, але ми зголодніли, поки писали про осінні аромати. Тому ми вважаємо, що залишилося зробити лише одне — спекти осіннє печиво. Нашу вбудовану піч BO6727E03BG обладнано функцією ChildSafe, механічним блокуванням дверцят, яке не дасть вашій малечі відкрити дверцята й захистить їх, поки ви створюєте осінні прикраси своїми руками.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *