Холодильник з іонізатором: Переваги і недоліки

fs16_ambient_fridge_freezer_superior_handle_new

У кожному будинку є холодильник – це один з обов’язкових побутових приладів. Здавалося б, з його допомогою проблема зберігання вирішена. Однак з часом в пристрої починають накопичуватися різні запахи, так як холодильник являє собою закритий простір. Невелике провітрювання відбувається при відкритті дверцят, але цього недостатньо.  Продукти в холодильнику з часом починають псуватися і виділяють не дуже приємний запах. На жаль, своєчасного прибирання з миючими засобами не завжди достатньо. Для вирішення цієї проблеми була розроблена інноваційна система – іонізатор повітря для холодильника. Технологія штучної іонізації постійно насичує повітря іонами з негативним зарядом.

У чому перевага іонізації холодильника:

  1. нейтралізує алергенні речовини;
  2. підвищує рівень вологості всередині агрегату;
  3. усуває неприємний запах у пристрої;
  4. уповільнює процес псування продуктів, підвищує їх свіжість;

Іонізатор в холодильнику: Принцип роботи

Іонізація – це процес перетворення нейтральних атомів і молекул в іони. Іонізатор являє собою малогабаритний пристрій, який встановлюється всередину холодильника. Прилад має сітку, через яку проходить повітря. Сітка знаходиться під напругою, що дозволяє проходячи через неї молекулам повітря перетворюватися в іони. В результаті іонізовані частинки поширюються по всій холодильній камері, повністю нейтралізуючи бактерії, що провокує розкладання продуктів і неприємний запах. Під час вибору іонізатора для холодильника, звертайте увагу на:

  • Споживання електрики – як правило, даний пристрій споживає трохи електроенергії, проте бувають виключення. Тому рекомендуємо перед покупкою звернути увагу на цей показник;
  • Кількість вироблюваних іонів – в інструкції до іонізатора цей параметр вимірюється на один кубічний сантиметр повітря;
  • Коефіцієнт уніполярності – відношення позитивних і негативних іонів має бути в межах від 0,3 до 1.

Велика перевага даного агрегату – невеликі витрати на електроенергію, так як за годину споживається не більше 15 Вт. Працює пристрій з перервами, що дуже економно.

Види іонізаторів та їх особливості

За принципом роботи, все іонізатори діляться на:

  • Електростатичні – очищувач повітря для холодильника такого типу має високу ефективність уловлювання частинок найрізноманітніших розмірів. Потрапляючи всередину частинки заряджаються, далі притягуються до пластин, які мають протилежний заряд. В процесі роботи на стінках накопичується пил, який дуже легко видаляється губкою. Такі очисники не вимагають періодичної заміни витратних елементів, що є великою перевагою. Так як виділення негативно заряджених іонів достатньо мало, пристрій можна використовувати виключно для усунення неприємних запахів;
  • Уніполярні – даний вид пристрою набагато краще справляється із завданням насичення повітря киснем. Це зупиняє процес псування продуктів, допомагаючи подовжити їх свіжість. Однак для усунення неприємних запахів уніполярним агрегатам потрібно набагато більше часу.
  • Біполярні – пристрій виробляє негативні і позитивні частинки. Агрегат може працювати цілий день. На відміну від уніполярного, біполярний іонізатор набагато менше виділяє озону, не виробляє шкідливих для людини іонів азотних сполук, пристрій не створює електростатичне поле. Біполярні прилади не тільки борються зі шкідливими мікроорганізмами, але повністю руйнують їх. Створення різного заряду частинок призводить до утворення радикалів ОН. Саме вони забираючи вологу з поверхні грибків, спор і бактерій призводять до їх знищення.

Переваги іонізації повітря в холодильнику

Функція іонізації дозволяє забезпечити здоровий мікроклімат в камері холодильника, створивши рівновагу позитивних і негативних іонів. Купуючи такий пристрій ви отримуєте ряд переваг:

  1. знижується електромагнітне випромінювання від роботи пристрою, так як відбувається зрівнювання заряджених частинок. Також цей фактор забезпечує безперебійну роботу інших агрегатів, що знаходяться поблизу (мікрохвильова піч, пральна машина і тд);
  2. зменшується шкідливий вплив токсинів, які виділяють пластикові контейнери;
  3.  за рахунок руйнування шкідливих мікроорганізмів, у продуктів збільшується термін придатності;
  4. усунення неприємних запахів.

Недоліки іонізаторів

Попри велику кількість переваг, є і ряд мінусів, які варто врахувати при покупці.

  1. Якщо досить часто відкривати холодильник, потрапляючи в приміщення іони перенасичують повітря;
  2. При низькій вологості повітря, підвищується ймовірність статичного розряду через електризації;
  3. В процесі іонізації в холодильнику скупчується багато пилу, який регулярно необхідно усувати. Для цього потрібно проводити вологе прибирання.

Моделі холодильників з вбудованими іонізаторами

Двокамерний холодильник від виробника Gorenje уяівляє собою окремо агрегат, з класом енергоспоживання А +++.

Пристрій оснащений таким функціоналом:

  1. Технологія IonAir і система MultiFlow 360 °;
  2. Контейнер для овочів Crisp Zone з контролем вологості Humidity Control;
  3. Adaptech: адаптивна технологія охолодження;
  4. Fast Freeze: швидке заморожування;
  5. SuperCool: інтенсивне охолодження;
  6. Режим «Еко».

Контейнер «Зони свіжості» Zero Zone ідеальний відсік для зберігання риби, морепродуктів і маринованого м’яса. Дозволяє зберегти свіжість продуктів, а також їх поживні речовини. А технологія IonAir з системою MultiFlow 360 ° дозволяє створити ідеальний мікроклімат всередині пристрою. Такий холодильник – ідеальний варіант для невеликої, а також досить просторої кухні.

Модель є окремо стоячим приладом з класом енергоспоживання А ++. Особливість пристрою – культовий дизайн 60-х років, який йде в поєднанні з сучасними технологіями. Такий холодильник може стати відмінним доповненням світлої кухні і додати в неї ретро нотки.

Пристрій устаткований таким функціоналом:

  1. IonAir – технологія іонізації з системою динамічного охолодження DynamiCooling.По всьому холодильнику рівномірно розподіляється іонізоване повітря, а динамічне охолодження допомагає вирівняти температуру;
  2. Підсвічування LedLight – елементи освітлення у вигляді світлодіодних смужок служать значно довше і споживають менше електроенергії;
  3. Crisp Zone – пристрій має контейнер для овочів з контролем вологості Humidity Control. Також можна самостійно відрегулювати рівень вологості конкретно під якісь продукти.

Пристрій відмінно підійде для сім’ї, люблячої сучасні технології, а нотки ретро додадуть у вашу кухню більше різноманітності і оригінальності.

Пристрій має обсяг 353 літра з габаритами 60×200×64 см. Підходить для кузні, де запланована установка окремо розташованого холодильника. Клас енергоспоживання А +. Лаконічний і стриманий дизайн відмінно впишеться в класичний кухонний гарнітур.

Пристрій оснащений таким функціоналом:

  • AdapTech – дана інтелектуальна система дозволяє підтримувати оптимальну температуру в холодильнику незалежно від частоти його використання. Система AdapTech постійно відстежує і аналізує частоту використання пристрою. Тому перед відкриттям дверець заздалегідь знижується температура всередині холодильника, щоб створити ідеальний клімат;
  • NoFrost Plus – система попереджає утворення інею і льоду всередині холодильника, що забезпечує ідеальний мікроклімат та зменшує потребу в електроенергії;
  • IonAir і MultiFlow 360 ° – негативні іони підтримують хороший мікроклімат всередині агрегату. Надходить іонізоване повітря через 14 отворів завдяки системі MultiFlow 360 °.

Управління холодильником відбувається за допомогою спеціального цифрового дисплея. Індикація температури дозволяє контролювати кожне відділення. З переваг даного пристрою варто згадати наявність полки для пляшок MultiShelf, контейнер для овочів CrispZone та можливість переставляти по висоті дверні полиці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *