6 грандіозних рішень для скромних помешкань

bigideastinyspaces_smooth_render_01

Уміння знаходити вдале застосування кожному сантиметрові невеликого простору — це справжня магія.
Пропонуємо вашій увазі кілька порад про те, як найефективніше використовувати наявні квадратні метри.

1.Меблі з подвійним призначенням — саме те, що вам потрібно!

Надавайте перевагу різноманітним варіантам, які виконують відразу дві або більше функцій: журнальний столик із додатковим місцем для зберігання, дерев’яна барна стійка, яка розділяє кухню та вітальню, ліжко з шухлядами, багатофункціональна духовка, прально-сушильна машина.
Так ви зекономите не тільки простір, а й гроші, адже не доведеться купувати дві окремі речі.

2.Ніколи не задумувалися про зберігання речей на стінах?

На пусті стіни можна повісити різноманітні полиці та підставки, що додадуть вашому інтер’єру особливого шарму та допоможуть зекономити місце на кухонних поверхнях і підлозі.
Для цього чудово підійдуть і двері. Якщо у вас золоті руки та ви вмієте майструвати, це може стати одним із ваших найвдаліших проектів.

figaro_closeup_3

3. Придбайте меблі на замовлення.

Шафа-стінка з полицями до самої стелі, гардероб з оригінальною конструкцією та продуманою організацією простору для зберігання всіх ваших речей, розкладний обідній стіл — меблі на замовлення варті витрачених коштів, адже так ви знаєте, що кожен гвіздок у вашій оселі перебуває в правильному місці.

4. Як щодо двоповерхового ліжка зі столом?

Таке ліжко виглядає стильно та є дуже практичним.
Воно створює затишну атмосферу, організовуючи житловий простір, не займає багато дорогоцінних квадратів площі вашої оселі та забезпечує прекрасне спальне місце.

5. Не забувайте про кути!

Кутові зони можуть бути надзвичайно функціональними та виглядати особливо вражаюче в кімнатах із невеликою площею, якщо їх правильно використати.
Перетворіть один із кутів у вашому домі на фотогалерею, зону для читання або ж цілий кабінет.

6. Мінімалізм — наше все.

Що менше, то краще. Невелика оселя має багато переваг: менше часу на прибирання, менше витрат, більше затишку.
За такої площі домівки ви однаково намагатиметеся менше її захаращувати й не робити необдуманих покупок. Однак ви також усвідомите, що для щастя та свободи потрібно зовсім мало.

Кухонні прилади Gorenje від Ora ïto, — магічна простота та природна краса
Відкрийте для себе нову лінійку кухонних приладів Gorenje від Ora ïto, розроблену відповідно до концепції «простоти», яка полягає у створенні гармонії між складними функціями та простотою їх використання.

Лінійка кухонних приладів Gorenje від Ora ïto, які доступні в чорному або білому кольорах, що характеризується елегантними, мінімалістськими рисами, — це прикраса кожної кухні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *