Пральні машини та війни засобів для прання

sensocare_1

Ще не так давно прання завдавало жінкам багато клопоту. Одяг терся або м’явся на оцинкованому шматку металевої дошки з використанням саморобного мила (тоді не було мийних засобів). За можливості жінки застосовували гарячу воду для досягнення кращих результатів. Щоб сполоснути білизну, доводилося йти до корита з водою. Це була дуже важка робота, особливо взимку, коли мороз пронизує до кісток. Але жінки хотіли зекономити воду та сили, адже нанести в дім багато води було складно (століття тому в будинках не було трубопроводів, і воду носили відрами).

Сьогодні прання стало набагато простішим. Більшість із вас просто кладе брудний одяг до пральної машини, додає засіб для прання та пом’якшувач тканин і вибирає одну з багатьох програм прання. Через певний час білизну можна забирати. Але чи задоволені ви результатами? Можна їх покращити? Як?

Війни пральних засобів

Мийний засіб можна назвати секретним інгредієнтом прання. Хоча саме пральні порошки свого часу замінили мило, за останні десятиліття більшої популярності набули рідкі засоби для прання. Але чи дійсно вони кращі за попередників? Виявляється, не завжди. Наведемо переваги та недоліки кожного виду.

Багато хто користується рідкими мийними засобами, бо вони просто зручніші. Під час прання достатньо налити трохи рідини в пральну машину: не потрібно відміряти порцію порошку з картонної коробки. Рідкий засіб для прання також краще змішується з водою, тоді як пральний порошок вибагливий до температури (деякі порошки в холодній воді не розчиняються). До того ж, хіміки дійсно добре постаралися — більшість рідких пральних засобів містять етоксиловані спирти, які дуже ефективно видаляють жирні та масляні плями.

Тож правильно буде вибрати рідкий засіб? Не завжди.

Пральний порошок має кілька переваг. По-перше, він дешевший. А завдяки своєму складу (виготовляється з лінійного алкілбензолсульфонату) цей засіб для прання краще впорається із забрудненнями з вулиці. Якщо вам потрібно позбутися плям, наприклад, від бруду, глини або трави, — використовуйте пральний порошок. Крім того, він довше зберігається.

Не перестарайтеся!

Зазвичай люди хочуть мати дійсно чистий одяг та інколи гарячкують. Наприклад, кладуть забагато засобу до пральної машини. А це шкодить як одягу, так і власне машині.

Варто зауважити, що виробники засобів для прання й так зазначають доволі високі порції на один цикл, бо хочуть, щоб ви використали більше та скоріше придбали нову упаковку. Через ваше прагнення отримати ідеально чистий одяг надлишок засобу для прання може накопичуватися в стічній системі машини та блокувати її.
Пам’ятайте: навіть якщо ваші речі забруднені, неприємно пахнуть і вкриті плямами, більша кількість засобу для прання краще їх не очистить!

Натомість спробуйте ось що: зменште дозування засобу під час наступного прання. Результат вас приємно здивує.

Вас хвилюють неприємні запахи, які накопичуються в машині за регулярного використання, особливо під час прання при низьких температурах? Технологія SterilTub знищує всі бактерії всередині пральної машини та гарантує завжди свіжий запах вашої білизни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *